Belediye işçilerine çifte bayram

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kurban Bayramı öncesi NAZBEL bünyesinde bulunan işçilerin maaş ve bayrama yönelik ödemelerinin erken yapıldığını müjdeledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Göreve geldiği 2019 yılından bu yana işçi haklarının verilmesi için hassasiyetle çalışan ve emeğin en yüce değer olduğunu sık sık dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, daha bir haftalık zaman olmasına rağmen maaşların hesaplara yatırıldığını müjdeledi.

"İŞÇİYE HAKKINI ALIN TERİ KURUMADAN VERİNİZ"

'İşçiye hakkını alın teri kurumadan veriniz’ düsturuyla çalıştıklarını söyleyen Başkan Özcan; "Nazilli’miz için, hemşehrilerimizin talep ve isteklerini yerine getirmek için, şikayetlerini en kısa sürede çözmek için gece gündüz, sıcak soğuk demeden çalışan, gerek hizmet binamızda gerekse sahada ter döken işçilerimizin maaşlarını saat 00.01 itibariyle yaptık. Aileleri ile birlikte güle güle harcasınlar. Biz Nazilli Belediyesi ailesi olarak hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye, kentimiz için proje üretmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin bir kez daha mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, başta Nazilli’miz olmak üzere tüm İslam âlemine sağlık, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN