Aydın Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Aydın Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Büyükşehirin temizlik araçları Nazilli'de sergilendi

Aydın Büyükşehir Belediyesi, daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için araç filosunu genişletti. Yaklaşık 58 milyon 150 bin liralık bedelle satın alınan araçlar Nazilli İstasyon Meydanı’nda sergilenmeye devam ediyor.

ASKİ, 186 Sokak’taki soruna neşter vurdu

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Sümer Mahallesi 186 Sokak'taki mevcut kanalizasyon hattının sorunlu olan kısmında hat yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Çerçioğlu, Nazilli'de Çocuk Gelişim Merkezi açtı

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Nazilli Sümerpark’ta yapılan Çocuk Gelişim Merkezi, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Büyükşehir, Nazilli’de yürekleri ısıtıyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği çorba dağıtımını haftada 5 güne çıkardı. AYBA ekipleri Nazilli Belediye Meydanı’nda kurulan çadırda çorba dağıtımına başladı. Uygulamanın hafta içi her gün öğle saatlerinde de devamlı hale getirileceği öğrenildi.

Muhtar Yılmaz'dan Çerçioğlu'na hizmet teşekkürü

Nazilli Durasıllı Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallesine yapılan hizmetler nedeniyle Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

ASKİ’den Nazilli Pirlibey’e 35 milyon liralık yatırım

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Aydın’ın dört bir tarafında eşzamanlı çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

Büyükşehir, Nazilli’de 60 bin fide dağıttı

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ata tohumlarından yetiştirilen 60 bin adet marul, brokoli, lahana ve karnabahar fidesi, Nazilli Belediye Meydanı’nda vatandaşlara dağıtıldı.

Büyük önder Atatürk sevdiği türkülerle anılacak

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 84'üncü yıl dönümünde sevdiği türkülerle anacak.

Çerçioğlu, görme engelli vatandaşın derdine derman oldu

Engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi, son olarak Nazilli’de yaşayan görme engelli bir vatandaşın talebini yerine getirdi.

Aydın BŞB'den yeni uygulama

Sosyal belediyeciliği hayatın her alanında uygulayan Aydın Büyükşehir Belediyesi, yeni bir uygulama daha başlattı. Büyükşehir Belediyesi, Aydın’ın en işlek yerindeki restoranında dört çeşit yemeği 15 TL’den satmaya başladı.

Öğrenciler 4 Ekim'de can dostları yalnız bırakmadı

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Sümerpark Hayvanat Bahçesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde ziyaretçi akınına uğradı. Miniklere ayrıca Hayvanat Bahçesi'nin içinde Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvar Orkestrası mini konser verdi.

Büyükşehirden Nazilli’de lokma hayrı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’de şehitler için lokma hayrı gerçekleştirdi. Nazilli Belediye Meydanı’na kurulan çadır önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar şehitlerimiz için dualar etti.

Güzelköy istedi Büyükşehir yaptı

Nazilli’ye bağlı Güzelköy Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklar için yenilenen park ve oyun alanı hizmete girdi.

Nazilli’de kadınlar spor etkinliğinde buluştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Nazilli Sümerpark'ta yer alan kapalı spor salonunda spor etkinliği düzenlerken, vatandaşlar hizmetten dolayı teşekkürlerini iletti.

Belediye ekiplerinden anında müdahale

Nazilli’de akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış etkili oldu. Yoğun yağışlar nedeniyle meydana gelen olumsuzluklara ilk müdahale Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi ekiplerinden geldi.

BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA

Nazilli’de akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış etkili oldu. Yoğun yağışlar nedeniyle Bağcıllı ve Karahallı Mahallesi’nde meydana gelen olumsuzluklara ilk müdahale Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinden geldi.

ASKİ'DEN NAZİLLİ'DE YOĞUN MESAİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Nazilli ekipleri, Nazilli Devlet Karayolu üzerindeki mazgal ve yağmursuyu hatlarında geniş çaplı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

'Yargı önünde hesabını vereceksiniz'

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Ali Çankır, son günlerde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Başkan Özlem Çerçioğlu’na sistematik ve bilinçli iftiralar atıldığını iddia etti. Çankır, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Demokratik yollarla asla mağlup edemedikleri belediye başkanımız karşısında, iftira atıp, kumpas kurmak çabanız dışında tek bir yöntem yok” ifadelerini kullandı.

Nazillili muhtarlardan Başkan Çerçioğlu'na teşekkür

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli'de alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Özlem Çerçioğlu ve ekiplerinin çalışmalarından memnun olan mahalle muhtarları, sosyal medya hesaplarından teşekkürlerini iletiyor.

Gedikaltı'nda çocuklar yeni parkına kavuştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Gedikaltı Mahallesi'ne yeni bir park kazandırdı. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatları doğrultusunda Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı tarafından Gedikaltı Mahallesi'nde yapılan oyun parkı hizmete girdi.

Büyükşehir'den Nazilli'de coşkulu kutlama

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu şehrin dört bir köşesine taşıdı. Bayrama özel giydirilen otobüs, şehir turuna Nazilli’den başladı.

Nazilli'de bahar konseri coşkusu

Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, Bahar Konserleri kapsamında Nazilli Sümerpark’ta açık hava konseri düzenledi. Konserde doyasıya eğlenen vatandaşlar, şarkılara alkış tutarak ve dans ederek eşlik etti.

Büyükşehir'den Nazilli'de yol çalışması

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’de parke taşı döşeme ve stabilize yol çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Kuyucak’ta sebze fideleri kapış kapış

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ata tohumlarından elde edilen sebze fideleri Kuyucak ilçesinde dağıtıldı. Uzun kuyrukların oluştuğu fide dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi 

AYDIN BŞB'DEN KADİR GECESİ’NDE LİMONATA HAYRI

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadir Gecesi’nde camilerde limonata hayrı yaptı. Bu özel gece için yapılan hayırdan alan vatandaşlar Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Büyükşehir, Karacasu ve Sultanhisar'da 50 bin fide dağıttı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, il genelinde gerçekleştirdiği fide dağıtım etkinliğini bu hafta Karacasu ve Sultanhisar ilçelerinde düzenledi. Etkinliklerde ata tohumlarından elde edilen toplam 50 bin adet yerli fide halkla buluştu.

Buharkent'te sebze fidelerine yoğun ilgi

Buharkent'te, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ata tohumlarından elde edilen sebze fidelerinin dağıtımı gerçekleştirildi. Etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, 30 bin fide adeta kapışıldı.

Büyükşehir Nazilli’de 60 bin fide dağıttı

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ata tohumlarından elde edilen 60 bin adet sebze fidesi, Nazilli’de dağıtıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nden dev yatırım atağı

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, kent genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmaları ile gelecek yılların da ihtiyacını karşılayacak büyük yatırımlara imza atıyor.

Yelkovan’a yeni görev

Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı ve Nazilli Belediyespor eski Kulüp Başkanı Soner Yelkovan, Aydın Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonu Başkanı oldu.