Aydoğdu Mahallesi Haberleri

Aydoğdu Mahallesi Haberleri

Aydoğdu Mahallesi’nde yol çilesi bitiyor

Nazilli Belediyesi ekipleri saha çalışmalarına hız verdi. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Aydoğdu Mahallesi 364 ve 79 Sokak’ta yürütülen yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarında sona gelindi.

Nazilli’de hırsızlar doğalgaz borularına dadandı

Nazilli’de hırsızlar bu sefer de doğalgaz borularına dadandı. Nazilli Aydoğdu Mahallesi'nde hırsızlar, apartmanların doğalgaz topraklama borularına çaldı.

Aydoğdu Mahallesi’nde yol çalışmaları sürüyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Aydoğdu Mahallesi 616 Sokak’ta istinat duvarı yapım çalışmaları ile yol genişletme faaliyetlerine başladı.

Hedef ışıl ışıl bir Nazilli

Nazilli Belediyesi ekipleri, Aydoğdu Mahallesi 372 Sokak’ta bulunan Dereköy Çayı kenarındaki ışıklandırma çalışmalarını tamamladı.

Nazilli Belediyesi kenti güzelleştiriyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; kentin daha güzel bir görünüme kavuşması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Bayındır Ortaokulu, Aydoğdu Mahallesi muhtarlık binası ve elektrik trafoları ile Hürriyet Caddesi üzerindeki kaldırımlarda boyama işlemi gerçekleştirildi.

Öncü, "Belediyede muhatap bulamıyorum"

Aydoğdu Mahallesi Muhtarı Ümit Öncü, muhtar olarak 1 gün değil, 365 gün hatırlanmak istediğini ifade ederek, “Belediyemize gidince muhatap bulamıyoruz. Yapılacak işleri defalarca söylediğim halde çözüme kavuşmadığı için belediyenin Pamukkale programına katılmadım” dedi.

Özün Ailesinin acı günü

Nazilli Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden ASKİ Şefi Ahmet Özün'ün babaannesi 85 yaşındaki Hüdaver Rukiye Özün, 85 yaşında hayatını kaybetti. Özün yapılan cenaze töreni ile sonsuzluğa uğurlandı.

Sokak arasında korkutan kaza

Nazilli'de sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında mahalle sakinleri büyük panik yaşadı. Çarpmanın şiddetiyle aracın hava yastıkları açılırken, kaza sesini duyan mahalle sakinleri kaza bölgesinde toplandı.

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu velileri, mahalleden ayrılmak istemiyor

Nazilli Yeşil Mahalle’de 2003 yılından bu yana hizmet veren Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu’nun eğitimine Aydoğdu Mahallesi'ndeki Adnan Menderes İlkokulu'nda devam edeceğinin duyurulması, velilerin tepkisine yol açtı.