Birol Şenkal Haberleri

Birol Şenkal Haberleri

Şenkal, dualarla sonsuzluğa uğurlandı

Nazilli Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal’ın hayata gözlerini yuman babası Ali İhsan Şenkal (84) dualarla sonsuzluğa uğurlandı.

‘Direnmeye devam edeceğiz’

Çaykur’un çaya ortalama yüzde 43,71 oranında zam yapması, kahveci esnafını zor durumda bıraktı. Nazilli Kahveciler Odası Birol Şenkal da, bir süre daha zam yapmayacaklarını açıkladı.

Nazilli'de kahveciler 'Şenkal' ile devam dedi

Nazilli Kahveciler Odası'nın seçimi merakla beklenen başkanlık seçimi sona erdi. Gergin anlara sahne olan seçimde 350 oy alan mevcut Başkan Birol Şenkal güven tazeledi.

Arslan, 183 oy farkla tekrar başkan

Nazilli’de Kasaplar ve Lokantacılar Odası Genel Kurul’unda 252 oy alan mevcut Başkan Mahmut Arslan, tekrar seçilerek güven tazeledi. Birol Şenkal 69 oyda kaldı.

Nazilli'de genel kurulda tansiyon yükseldi

Nazilli Kasaplar ve Lokantacılar Odası Genel Kurulu, gerilimli başladı. Mevcut Başkan Mahmut Arslan ile iki odayı birleştirmek için aday olan Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal arasında tansiyon yükseldi.

Başkan Şenkal'dan güçlü oda için destek talebi

Nazilli Kahveciler Odası’nın iki dönemdir Başkanlık görevini başarıyla yürüten Birol Şenkal, Lokantacılar ve Kasaplar Odası'na Adaylığını açıkladı. Nazilli’nin en güçlü odası olmayı hedeflediklerini söyleyen Şenkal: "Oda üyelerimizin desteği ile ilçenin en güçlü ve çalışkan odası olmaya adayız" dedi.

Nazilli’de kahveciler mutlu

Nazilli Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal, son yayımlanan genelge ile üyelerinin yüzünün güleceğini ifade ederek, “Meslektaş kardeşlerimle 17 aydan beri ağlıyoruz. İnşallah bundan sonra yüzlerimiz gülecek” dedi.

Şenkal’dan ‘oyun’ müjdesi

Nazilli Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal, 1 Temmuz’dan sonra kahvehanelerde oyunların açık havada hijyen kuralları çerçevesinde serbest olmasını beklediklerini kaydetti.

İYİ Parti'den kahveci esnafına destek

İYİ Parti Nazilli Teşkilatı İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Divan Kurulu Üyeleri, Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal’ı makamında ziyaret etti. Başkan Öztürk ve beraberindeki heyet, kahveci esnafına destek amacıyla 10 Bin TL değerinde alışveriş kartı takdim etti.