Dallıca Haberleri

Dallıca Haberleri

Dallıca Mezarlığı çevre düzenlemelerinde sona gelindi

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dallıca Mezarlığı çevre düzenleme ve bakım çalışmalarını tamamladı. 

Dallıca’da yollar yenileniyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dallıca Mahallesi’nde doğalgaz altyapısı geçen ve bozulma meydana gelen yolların tamamında bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına başladı.

Minikler mangal şenliğinde buluştu

Nazilli’de Dallıca İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından mangalda köfte-patates şenliği gerçekleştirilirken, etkinlikte öğrenciler gönüllerince eğlenme imkanı yakaladı.

Nazilli’de mezarlıklar Ramazan Bayramı öncesi bakıma alındı

Nazilli’de Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı öncesi Eğriboyun, Evranlı, Malhallı, Dallıca, İsabeyli ve Arslanlı mahallelerindeki mezarlıklarda ot biçme ve temizlik çalışması gerçekleştirdi. 

Dallıca Mahallesi bağlantı yolu yenileniyo

Nazilli Belediyesi ekipleri, Dallıca Mahallesi Eğrek Mevkii’nde yol genişletme, tesviye ve temizleme çalışmalarını tamamladı. Alan, taş döşemeye hazır hale getirildi.

Nazilli Belediyesi’nin Dallıca’ya yatırımları sürüyor

Nazilli Belediyesi tarafından Dallıca Mahallesi Devlet Karayolu alt kısmında, yaklaşık bin metrekare alanda yürütülen parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı.

Muhtar Uçar, “30 yıldır yapılmayan yapıldı”

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Dallıca Mahallesi Eğrek mevkiinde yürütülen taş döşeme, meydan ve park yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Nazilli Belediyesi’nden Eğrek’e yatırım

Nazilli Belediyesi ekipleri, Dallıca Mahallesi Eğrek mevkiinde yer alan 2 bin 145 metrekare alanda yol açma, bordür döşeme ve meydan yapım çalışmalarına başladı.

Nazilli’den Manavgat ve Bozdoğan’a yardım eli

Nazilli Belediyesi ile Dallıca Mahallesi’nin imecesiyle yangından zarar gören Manavgat ve Bozdoğan için toplanan hayvan yemleri bölge halkına ulaştırıldı.

Nazilli Belediyesi'nden dev bayrak

Nazilli Belediyesi, Dallıca Mahallesine 15 metrelik yeni bayrak direği dikti. Mahallenin her alanından görülebilecek şekilde şanlı Türk Bayrağı dalgalandırıldı. 

Nazilli yaza hazırlanıyor

Nazilli Belediyesi ekipleri yaz aylarının yaklaşması ile birlikte kentin daha güzel bir görünüme kavuşması için Dallıca-İsabeyli Devlet Karayolu üzerinde bakım ve peyzaj çalışmalarına başladı. 

Nazilli'de minik öğrenciler okullarına kavuştu

Koronavirüs önlemleri kapsamında uzun zamandır okullarından ayrı kalan çocuklar, kısmen de olsa açılan okullarına kavuştu. Nazilli’de de Dallıca Mahallesinde bulunan Dallıca İlkokulu’nda sabah saatlerinde minik öğrenciler büyük bir sevinçle yüz yüze eğitime başladı.  

Nazilli'de yangın

Nazilli'nin Dallıca Mahallesi'nde elektrik tellerinin kopması sonucu yol kenarındaki kargılıklar tutuştu. İhbar üzerine yangına müdahale eden itfaiye ekipleri yangını büyümeden söndürdü.