Doğum Günü Haberleri

Doğum Günü Haberleri

Başkan Özcan’a doğum günü sürprizi

Nazilli'de Engelsiz Engelliler Derneği hizmet binası açılışında Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a Engelliler tarafından sürpriz yapıldı.

Nazilli’de minikler bayram coşkusunu tiyatro ile taçlandırdı

Nazilli Belediyesi Minikler Tiyatro Grubu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen ‘Bugün Benim Doğum Günüm’ isimli tiyatro oyunu izleyiciyle buluştu.

Minikler 23 Nisan’da Nazilli’de sahne alacak

Nazilli Belediyesi Minikler Tiyatro Grubu tarafından hazırlanan ‘Bugün Doğum Günüm’ isimli tiyatro oyunu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

NDH'den mucize hayat Ali'ye doğum günü sürprizi

Karacasu ilçesi yakınlarında 21 Nisan 2021 tarihinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan ve Nazilli Devlet Hastanesine getirilerek tedavi altına alınan Ömer Ali Şen (20), mucize bir şekilde hayata tutundu. Şen'e hastanede doğum günü sürprizi yapıldı.

Mutlu’ya doğum günü sürprizi

Nazilli Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu’ya teknik ekip ve oyuncular doğum günü sürprizi yaptı.

Akkentli çifti, oğullarının 1. yaş gününü dostları ile birlikte kutladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, 1 yaşına adım atan oğlu Mehmet'in doğum gününü eş ve dostları ile birlikte düzenlenen doğum günü partisiyle kutladı. Söke iş dünyası, siyaset ve basın camiasından birçok ismin katıldığı kutlamada küçük Mehmet, davetlilerin ilgi odağı oldu.

AK gençlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a doğum günü kutlaması

AK Parti Efeler İlçe Gençlik Kolları, 67 yaşına giren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü hazırladıkları videoyla kutladı.  

Başkan Polat, 46'ncı yaşını ailesiyle kutladı

Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Şahsettin Polat, 46'ncı doğum gününü eşi ve çocuklarının yaptığı sürpriz ile kutladı.