Fatura Haberleri

Fatura Haberleri

Başkan Tosun'un annesi sonsuzluğa uğurlandı

Nazilli Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hüdai Tosun’un hayatını kaybeden annesi Emir Naz Tosun (85) gözyaşları içinde sonsuzluğa uğurlandı.

BBP’li Başkan Eser’den yüksek faturalara tepki

Büyük Birlik Partisi Nazilli İlçe Başkanı Emin Eser, yüksek miktardaki elektrik faturalarına tepki gösterdi. Eser, “Elektrik ve doğalgaz faturaları maalesef milletimizin canını yakıyor” dedi.

Başkan Alptekin: “AKP vekillerinden ses duyuyor musunuz?”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, esnafa gelen elektrik faturalarını ele alarak hükümeti eleştirdi. Alptekin, “Vatandaşımız 20-25 yıl öncesini AKP sayesinde artık hakikaten mumla arıyor” diye konuştu.

Nazilli’deki vatandaşlardan fatura isyanı

Nazilli’de elektrik faturalarını sosyal medyada paylaşan vatandaşlar, gelen zamlara da tepki gösterdi.

Nazilli’de Manifaturacılar “Tosun”un 4’ncü dönemi

Nazili Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası’nda 200 oy alan mevcut Başkan Hüdai Tosun, rakibi Seyfettin Toktaş’ı geride bırakarak 4’ncü döneminde yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Nazilli'de şok gelişme

Nazilli Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkan adayı Levent Tekin adaylıkta çekildiğini açıkladı.

Toktaş, üyelerle kahvaltı etkinliğinde bir araya geliyor

Nazilli Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı için adaylığını geçtiğimiz haftalarda açıklayan Seyfi Toktaş, esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Tekin, adaylığını açıkladı

Nazilli Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası’nda yapılacak olağan genel kurul öncesi Levent Tekin, oda başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Toktaş, adaylığa göz kırptı

Nazilli esnaflarından Seyfi Toktaş, Nazilli Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası başkanlığı için adaylığını yakın bir süreçte açıklayacağını söyledi.

Esnaftan, Efeler Belediyesi'ne tepki

Aydın’ı ziyaret eden CHP milletvekillerinden oluşan heyete sorunlarını anlatan Aydın Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı ve Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanvekili Kamil Tavil, Efeler Belediyesi’ne tepki gösterdi.

'Askıda Su Faturası' dertlere derman oluyor

Ekonomik sıkıntıların iyice kendini hissettirdiği şu günlerde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan “Askıda Su Faturası” kampanyasıyla vatandaşların yaklaşık 1 milyon liralık faturası ödendi. Aydınlıların dayanışmasıyla zor durumdaki binlerce ailenin ödenemeyen faturaları ödenmiş oldu. 

Eski danışmanın fatura oyunu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın, 1 Ocak 2021 itibariyle sözleşmesini uzatmadığı eski danışman Kerem Yıldırım’ın şirketi üzerinden kestiği fatura ilçede gündem oldu. Başkan Özcan’ın “belediye dışından hizmet alımıyla çalışalım” dediği iddia edilen Yıldırım’ın kestiği astronomik fatura krize neden oldu.

Sayar'ın müjdesine Sevim'den sert eleştiri

Nazilli Belediye Meclisi’nin AK Partili Üyesi ve Cumhur İttifakı Sözcüsü Bülent Sayar’ın Büyükşehir Belediye Kanunu’nda düzenleme yapıldığı, kırsal mahalle statüsünde bulunan yerleşim yerlerine vergi, harç ve su faturalarında indirimli ücret uygulanacağını duyurmasının ardından CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’den, manidar bir cevap geldi. Sevim, “Bugün kalkmış sanki bu yasayı uzaylılar yapmış gibi davranarak, yeni ayrıcalıklar ve desteklemeleri müjde vermiş gibi davranarak köylümüzün aklıyla alay ediyorsunuz” dedi.