Haluk Alıcık Haberleri

Haluk Alıcık Haberleri

İYİ Parti’de Başkan Özcan liderliği

Aydın’da son yerel seçimlerinde yüzde 48.26 oy alarak 10 yıllık MHP’li Haluk Alıcık’ı koltuğundan eden İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ın çalışmaları İYİ Parti’de büyük ilgi görüyor. Çeşitli kamuoyu araştırma şirketlerinin dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını döneminde dahi oy oranını yükselttiğine işaret etmesi Başkan Özcan’ı partisinde etkin konuma taşıdı.

Başkan Alıcık: "Kimseye veremeyeceğimiz bir hesap yok"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ile Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nin hizmete açılan hizmet binasına 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi.

Alptekin'den Alıcık'a, "Açıklayın ki gizli saklı kalmasın"

MHP İl Başkanı Haluk Alıcık’ın ‘Sokağa da bürokrasiye de hakimiz’ açıklamasına Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin yazılı bir açıklama ile cevap verdi.

Alıcık’tan görkemli açılış

MHP Aydın İl Başkanı, Nazilli eski Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın kızı Melek Gökçen Alıcık’ın avukatlık bürosu, görkemli bir törenle hizmete girdi.

Alptekin, "Alıcık'a hiç yakışmadı"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık'a, şehidin isminin okula verilme töreninde sarf ettiği sözlerden dolayı tepki gösterdi. Alptekin, “Ortak değerler üzerinden siyaset yaparak siyasi kazanım peşinde olmak Sayın Alıcık'a hiç yakışmadı” dedi.

Başkan Alıcık'tan Mevlid Kandili mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, tüm İslam aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik etti.

Taylan’dan Alıcık’a milli forma

Galatasaray ve A Milli Takım’ın futbolcusu Taylan Antalyalı, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’a Milli Takım’da giydiği formayı hediye etti.

Başkan Alıcık, Menderes'i unutmadı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, demokrasi şehidi merhum başbakanlardan Adnan Menderes’i idam edilişinin 60’ıncı yıl dönümünde andı.

'Ne 12 Eylül öncesini ne de 12 Eylül’ü unuttuk'

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık 12 Eylül 1980 darbesinin yıl dönümüyle ilgili açıklamada bulundu. Kara Eylül olarak bilinen dönemde Türk milliyetçilerinin ve ülkücülerin şehit edildiğini belirten Alıcık, “Biz Milliyetçi-Ülkücü Hareketiz. Ne 12 Eylül öncesini ne de 12 Eylül’ü unuttuk, unuttururuz” dedi.

Alıcık, Aydın'ın kurtuluşunu kutladı

Aydın'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yıl dönümünde kutlama mesajı yayımlayan MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, milli beraberlik mesajı verdi.

Alıcık’tan Karacasu’da ‘üretken belediyecilik’ vurgusu

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Karacusu Belediye Başkanı seçilen Mehmet Erikmen’in ‘üretken belediyecilik’ ilkesi ile hizmet vereceğine inandığını belirtti.

Alıcık, “Bahçeli’nin etrafında kenetlendik”

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Genel Başkan seçilişinin 24. yıl dönümünü kutladı.

Alıcık, 'Çerçioğlu esnafa bakış açısını ortaya koymuştur'

Aydın’da pandemi döneminde faal olarak çalışan işletmelere en az bin liralık yardımda bulunulması için belediye meclisinde teklif verdiklerini belirten MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Ancak Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu merkezi yönetimi adres göstererek esnafımıza bakış açısını ortaya koymuştur” dedi.

MHP’li Alıcık, “Her zaman şehit ailelerimizin yanındayız”

Aydınlı şehit Bahri Uçuş’un ailesini ziyaret eden MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Her zaman şehit ailelerimizin yanındayız.” dedi.

MHP'li Alıcık, Malgaç Baskını'nı andı

Birinci Dünya Savaşı sonrası işgal edilen Aydın’da Yunan’ın ilerleyişini durduran önemli olaylardan biri olan Malgaç Baskını’nın 102’nci yıldönümü MHP Aydın İl Başkanlığı tarafından kutlandı.

Alıcık, Kovid-19 aşısı oldu

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Kovid-19 aşısı yaptırdı. Başkan Alıcık, sırası gelen herkesi aşı olmaya davet etti.

MHP Aydın’da ilçe başkanları toplandı

MHP ilçe başkanlarıyla bir araya gelen MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Siyasi mücadelemizi dürüstçe, mertçe, adam gibi yapıyoruz, yapacağız.” dedi.

MHP'li Alıcık'tan Aydınlı Ümmü Ay'a tebrik

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 23.’sü düzenlenen Genç Erkek ve Kadınlar Uluslararası Şampiyonlar Güreş Turnuvası’nda 5’inci olan Kuyucak Belediyesi Güreş Takımı oyuncusu Ümmü Ay’ı tebrik etti.

MHP’li Alıcık, İstanbul’un Fethi’nin 568’inci yılını kutladı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, İstanbul’un Fethi’nin 568’inci yıl dönümünü kutlayarak, “İstanbul, Türk-İslam medeniyetinin çınarıdır.” dedi.

Başkan Alıcık'tan Fenerbahçeli Canpolat'a Beşiktaş forması

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, İncirliova İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu ve ailesini ziyaret etti. Alıcık, Tanrıkulu’nun Fenerbahçeli olduğunu öğrendiği oğlu Canpolat Tanrıkulu’na, Beşiktaş’ı tutmaya ikna ekmek için bir forma hediye etti.

Alıcık’tan ‘karantina’ açıklaması

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, yaptığı açıklamada, kendisinin karantinada olmadığını, koronavirüs test sonucu pozitif çıkan eşinin karantinada kaldığını söyledi.

Başkan Alıcık, çiftçilerin ve eczacıların gününü kutladı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, çiftçilerin ve eczacıların günlerini kutladı.

Başkan Alıcık, çiftçilerin ve eczacıların gününü kutladı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, çiftçilerin ve eczacıların günlerini kutladı.

Alıcık, Anneler Günü’nü kutladı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Gün sizindir, gelecek sizin ellerinizdedir" diyerek Anneler Günü’nü kutladı.

MHP Aydın Teşkilatları büyük kurultaya hazır

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı öncesinde MHP Aydın Teşkilatları, kentin 17 ilçesini parti afişleriyle donattı. MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Aydın Teşkilatları’nın Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde ve izinde olduğunu söyledi. 

Alıcık, Miraç Kandili'ni kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Haluk Alıcık, Miraç Kandili nedeniyle yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Alıcık, “Miraç Kandili; manevi ikram, ihsan ve müjdelerle dolu muazzam bir yolculuğun gönülleri, kalpleri ve insanlığın sönmeyen yüz tutmuş umutlarını aydınlatmıştır” dedi. 

Nazilli Ülkü Ocakları’ndan lokma hayrı

Nazilli Ülkü Ocakları İstiklal Marşı’nın kabulünün 100. Yıl dönümü dolayısıyla 5 bin kişilik lokma hayrı dağıttı.

MHP'li Alıcık, rahmetli Erbakan’ı andı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık,  Saadet Partisi Genel Başkanı Prof Dr Necmettin Erbakan'ı vefatının onuncu yılında şükranla yad ettiğini söyledi. 

Alıcık, Hocalı katliamı şehitlerini andı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 1992 yılında Ermeniler tarafından gerçekleştirilen Hocalı katliamının yıl dönümünde hayatını kaybedenler için anma mesajı yayımladı. 

Karacasu’da MHP kurucusu, belediyeye ve parti yönetimine ateş püskürdü

Aydın’ın Karacasu ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunda yer alan isimlerden olan Orhan Kayalı, belediye yönetimi ile MHP il ve ilçe teşkilatlarına sosyal medya üzerinden büyük tepki gösterdi.