Hasan Şermet Haberleri

Hasan Şermet Haberleri

Şermet, “Bu takımın şampiyon olacağına inancım tamdı”

Nazilli Belediyespor ile sezona başlayan, 25’inci haftada görevi bırakan Teknik Direktör Hasan Şermet, “Bu takımın şampiyon olacağına inancım tamdı. Nazilli Belediyespor’un şampiyon olması beni çok mutlu etti.” dedi.

Şermet, “Bu takımın şampiyon olacağına inancım tamdı”

Nazilli Belediyespor ile sezona başlayan, 25’inci haftada görevi bırakan Teknik Direktör Hasan Şermet, “Bu takımın şampiyon olacağına inancım tamdı. Nazilli Belediyespor’un şampiyon olması beni çok mutlu etti.” dedi.

'Takımın değişikliğe ihtiyacı vardı'

Nazilli Belediyespor’da sözleşmesi feshedilen Teknik Direktör Hasan Şermet, kimseye kırgınlığının olmadığını söyledi. Ayrılığı kendisinin talep ettiğini dile getiren Şermet, “Son üç haftadır işler kötüye gidiyordu. Takımın ayağa kalması için bir değişikliğe ihtiyacı vardı. O yüzden ayrılmayı ben istedim” dedi. 

Naz-Naz'da Şermet'in kaderini son 5 maç belirledi

Nazilli Belediyespor’un yollarını ayırdığı teknik direktör Hasan Şermet, görev yaptığı 24 maçta 44 puan topladı. Lig’de 45 golle en çok gol atan Naz-Naz’da son 5 maçın 4’ünde yaşanan puan kayıpları, teknik direktörün Şermet’in görevinin sona ermesine neden oldu.

Sermet ile yollar ayrıldı

Nazilli Belediyespor’da Tokatspor beraberliğinin ardından Teknik Direktör Hasan Şermet'in sözleşmesi karşılıklı anlaşma ile feshedildi. 

Şermet: 'Konuşulacak bir şey yok'

HEASK karşılaşmasında uzatma dakikalarında kalesinde gördüğü golle 1 puana razı olan Nazilli Belediyespor’un Teknik Direktörü Hasan Şermet, üzüntüsünü, “Konuşulacak bir şey yok” diyerek ifade etti. 

Şermet ile devam kararı

Nazilli Belediyespor yönetiminin Kütahya Belediyespor karşılaşması sonrası görevden alınacağı öne sürülen Teknik Direktör Hasan Sermet ile yaptığı görüşmeden devam kararı çıktı. 

Şermet’in anne acısı

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet'in annesi Şükriye Şermet kansere yenildi. 

Şermet: 'Bana gelen bir şey yok'

Görevine son verildiği yönündeki iddialara cevap veren Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, “Bana gelen bir şey yok. Görevimin başındayım.” dedi.

'Talihsiz goller yedik'

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, Kütahya Belediyespor karşılaşmasında oyun üstünlüğüne sahip olmalarına rağmen yedikleri talihsiz 2 golle mağlup olduklarını söyledi. 

'Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık'

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, İskenderun FK karşısında iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, “Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık.” dedi.

Naz Naz’da moraller bozuk

Mardin Fosfatspor deplasmanından eli boş dönen Nazilli Belediyespor’da liderliği kaybetmenin üzüntüsü yaşanıyor. Teknik Direktör Hasan Şermet, Mardin Fosfatspor karşılaşmasında girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini söyledi. 

'Kazandığımız için mutluyuz'

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, istedikleri oyunu sahaya yansıtamamalarına rağmen kazandıkları için mutlu olduğunu söyledi.

'İyi bir oyunla güzel bir galibiyet aldık'

Ceyhanspor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını ifade eden Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, “İyi bir oyunla güzel bir galibiyet aldık.” dedi. 

'Yenilmemek de başarıdır'

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, Fethiyespor karşılaşmasında alınan puana sevindiğini söyledi. 

'Taraftarımızdan özür diliyoruz'

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, Fethiyespor ile berabere kaldıkları için üzgün olduklarını belirterek, “Kazanamadığımız için taraftarlarımızdan özür diliyoruz.” dedi. 

Lig'in ikinci yarısına hazırız

Antalya kampının verimli geçtiğini belirten Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, “Nazilli Belediyespor olarak ligin ikinci yarısına hazırız.” dedi.

Şermet kanat takviyesi istiyor

Nazilli Belediyespor’da transfer sessizliği sürerken Teknik Direktör Hasan Şermet yönetimden kanat oyuncusu takviyesi talep etti. 

Antalya'da iyi görüntü verdik

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, 4 günlük Antalya kampında takımının ortaya koyduğu performansla iyi görüntü verdiğini söyledi.