İhtiyaç Haberleri

İhtiyaç Haberleri

Milli Eğitim Kursu Onaylı Sertifikalı Masaj Kursu

Biyolojik sağlık insanların yaşam içerisinde sürekli desteğe ihtiyaç duydukları bir konudur.

Nazilli Belediyesi soğuk kış aylarında yuvaları ısıtıyor

Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin farklı noktalarındaki tehlike arz eden ve budama işlemi yapılan ağaçlar, ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımı olarak ulaştırılmak üzere şantiye bölgesine getirildi.

Ankara SEO Hizmetleri

Web site sahipleri için arama motorlarında yükselmek oldukça önemlidir. Bu nedenle SEO çalışmalarına ihtiyaç duyulur.

Nazilli Ticaret Borsası’nın eğitim yardımı, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştı

Nazilli Ticaret Borsası (NTB) tarafından geleneksel hale getirilen eğitim yardımlarına, bu yıl Nazilli Ayakkabıcılar Odası’nın da katkılarıyla devam edildi.

Ekonomi Sunucu Hizmeti Nedir?

Sunucu barındırma servisleri işletmenize hızlı ve güvenli internet erişimi gibi birçok fayda sağlayarak daha uygun maliyetlerle sunucu ihtiyacınızı karşılayan servislere verilen isimlerdir.

Nazilli’ye mesleki ve teknik lisesi kazandırılacak

Nazilli Ticaret Odası Başkan Adayı Erol Karakuş, nitelikli iş gücü ihtiyacını karşılamak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla Nazilli Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Lisesi’ni kazandırmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Başkan Yazıcı'dan anlamlı çağrı

Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği (NAZENDER) Başkanı Tayfun Yazıcı, engelli araçlarının atıl kalmaması için Nazilli halkına çağrı yaparak, “Kullanılmayan engelli araç ve aparatlarının dernek aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için her türlü desteğe hazırız” dedi.

TRT YAPIMCISINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR

Nazilli Belediyesi, 3 nesildir genetik olarak geçiş yapan rahatsızlıklarından dolayı yürüyemeyen Güler ailesinin tüm ihtiyaçları karşıladı.

'Lüks işler değil Nazilli’deki zaruri ihtiyaçlar yapılsın”

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, art arda yaşanan şiddetli yağışların ardından meydana gelen sel felaketlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

AKD Nazilli Şubesi kermes düzenledi

Alevi Kültür Dernekleri Nazilli Şubesi ve Cemevi, kermes düzenledi. Ev yapımı lezzetlerin satıldığı kermesten elde edilecek gelirin, cemevinin çeşitli ihtiyaçlarında kullanılacağı belirtildi.

Nazilli'de ihtiyaç sahipleri sevindiriliyor

Nazilli Genç İş İnsanları Derneği (NAZGİAD), Nazilli Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünün oluşturmuş olduğu Gönül Seferberliği projesine destek vererek ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor.

Nazilli'de, yarın kurulacak pazar yerleri belli oldu

Ramazan Bayramı önce ilçede yaşan vatandaşların ihtiyaçlarını giderebilmesi için Nazilli’de 4 yerde pazar kurulacak.

Ülkü Ocakları Nazilli, 500 aileye ulaştı

Ülkü Ocakları Nazilli İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan boyunca dağıtılan yardım kolileri, ihtiyaç sahibi 500 aileye ulaştı.

Mastaura Antik Kentinde yeni bulgular gün yüzüne çıkarılıyor

Nazilli’de bulunan Mastaura Antik Kenti’ndeki çalışmalarda yaklaşık 1800 yıllık, M.S. 2’nci yüzyıldan kalma kanalizasyon ve atık sistemi gün yüzüne çıkarıldı. Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Umut Tuncer, “O günlerdeki kanalizasyon sisteminin hala yapı olarak sağlam olması ve tesisisin büyüklüğüyle şehrin ihtiyaçlarına cevap veriyor oluşu bizi hem şaşırttı hem de mutlu etti” dedi.

Nazilli Belediyesi Ramazan’da da ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmadı

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma çalışmaları kapsamında faaliyetlerine devam eden Nazilli Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla 5 bin ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulundu.

NAMDER’den 3 bin yardım kolisi

Nazillili müteahhitler tarafından kurulan Nazilli Müteahhitler Derneği (NAMDER), ihtiyaç sahiplerine olan desteğine Ramazan ayında da devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nden dev yatırım atağı

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, kent genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmaları ile gelecek yılların da ihtiyacını karşılayacak büyük yatırımlara imza atıyor.

Nazilli Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yanında

Nazilli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı evde temizlik ekipleri, Prof. Muammer Aksoy Mahallesi’nde yaşayan engelli ailenin evini baştan sona temizledi.

İsabeyli’de çalışmalar aralıksız devam ediyor

Kentin öncelikli ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarına hız veren Nazilli Belediyesi ekipleri, İsabeyli Mahallesi’nde iyi su ihtiyacını karşılamak için inşa edilen deponun çevresine istinat duvarı yapım faaliyetlerine başladı.

Aydın BŞB'den bebek ve hasta bezi desteği

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun toplumun tüm kesimlerine ulaşmayı sağlayan sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışan Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda insan odaklı hizmetlerini sürdürüyor.

Nazilli’de toplanan turunçlar öğrencilere burs oluyor

Nazilli’nin sokaklarını süsleyen ve kentin simgelerinden biri haline gelen narenciye ağaçları, esnafa ve ihtiyaç sahibi öğrencilere can suyu oluyor.

Kuyucak portakalına patent alınacak

Kuyucak’ta yetiştirilen, diğer bölgelerdeki mahsule göre daha dayanıklı ve pazardaki ihtiyacı karşılamada büyük önem arz eden portakalın, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün destekleri ve çalışmaları ile patentinin alınması adına çalışmalar başlatıldı.

Nazilli’de budanan ağaçlar ihtiyaç sahibi ailelerin yuvasını ısıtıyor

Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri; Sümer Kampüs Alanı, devlet karayolu üzeri ve Millet Bahçesi’nde tehlike arz eden noktalarda ağaç budama işlemi yaparak ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımlarını ulaştırıyor.

Nazilli’nin iyi su sorununa neşter

Nazilli Belediyesi tarafından ilçenin iyi su ihtiyacını karşılamak için Yeni Sanayi Mahallesi 501 Sokak’ta inşa edilen 40 tonluk iyi su deposu tamamlandı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden bebek bezi ve süt desteği

Sosyal belediyecilik anlayışı ile vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda, aktif ve planlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi (ABB) ihtiyaç sahibi ailelere birçok destekte bulunuyor. Başvuruları değerlendiren ekipler, yerinde tespit çalışmalarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara; ısınma, beslenme, kıyafet vb konularda çözüm üretiyor.

Nazilli Belediyesi ekipleri bu kez ihtiyaç sahibi aileler için çalışıyor

Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Devlet Karayolu başta olmak üzere ilçe genelinde tehlike arz eden noktalarda ağaç budama işlemi yaparak ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımlarını ulaştırıyor.

Kuyucak Belediyesi'nden ‘hoş geldin bebek’ ziyareti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor.

Nazilli Belediyesi’nden yürekleri ısıtan çalışma

Nazilli Belediyesi, kış aylarının gelmesi ile birlikte toplam 617 ihtiyaç sahibi aileye yakacak yardımında bulundu.

Hayırsever iş insanları çocukları sevindirdi

Nazilli’de bir grup hayırsever iş insanı, Vakıfbank İlköğretim Okulu’nda ihtiyaç sahibi 22 öğrencinin kışlık giyecek ve ayakkabı ihtiyacını karşılayarak minikleri sevindirdi.

Nazilli Belediyesi hizmete doymuyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Yeni Sanayi Mahallesi 1026 Sokak’ta Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmaları ile kentin su ihtiyacını karşılamak için inşa edilen 40 tonluk iyi su deposunu inceledi.