Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

CHP’li Yıldız, Kılıçdaroğlu’nun yaptırdığı önerileri hatırlattı

CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhalefette iken iktidara yaptırdığı önerileri hatırlattı. CHP’li Yıldız, “Genel Başkanımız Kemal Bey’in önerileri, iktidar tarafından kabul görmeye başladı ama geç kalındı” ifadelerini kullandı.

Çerçioğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ziyaret ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu belediyenin çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

“Genel başkanımızın programı henüz netleşmedi”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önümüzdeki ay Aydın’da miting yapmasının henüz netleşmediğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, Başkan Erden'i tebrik etti

İstanbul’da gerçekleşen CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenipazar Belediyesi standını ziyaret ederek Başkan Yüsran Erden’i tebrik etti.

Çerçioğlu, CHP'li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katıldı

Aydın Büyükşehir Belediye Özlem Çerçioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katıldı.

CHP'li kadınlardan eğitime tam destek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla başlatılan "Yüzler bizimle gülecek" kampanyası sürüyor. Projeye destek veren CHP Nazilli Kadın Kolları Başkanı Nilgün Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede topladıkları yardımlarla öğrencilerin eğitim hayatına dokundu.

Kılıçdaroğlu, Ada Sanat Galerisini açtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kuşadası ziyareti kapsamında Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) iş birliğinde yaşama geçirilen Ada Modern Sanat Galerisi’nin açılışına katıldı.

"Vatandaş seni tekrar seçerse başımın üstüne"

Aydın’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara seçim çağrısını yineleyerek, “Sandığı koyun milletin önüne seçim yapalım. Demokrasilerde kural budur. Kimse vatandaştan korkmasın, kaçmasın. Vatandaş seni tekrar seçerse başımın üstüne” dedi.

Başkan Özcan, CHP Lideri ile bir araya geldi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Aydın’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılayarak Nazilli’ye özgü yöresel ürünlerin bulunduğu paketi hediye etti.

Kılıçdaroğlu’ndan Başkan Çerçioğlu'na övgü

Aydın'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tarım işçileri ile çilek hasadı yaptı, Aydın Tekstil alanında incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi'ni de ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Başkan Özlem Çerçioğlu'nu "Aydın'ı dünyaya tanıtan başkan" sözleri ile övdü.

Kılıçdaroğlu Aydın'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Aydın'a geldi. Kentteki ilk ziyaretini İncirliova'ya yapan Kılıçdaroğlu, kırsal Karabağ Mahallesi'nde üretici ve tarım işçileri ile birlikte çilek hasadı yaptı.

Kılıçdaroğlu'nun Aydın programı belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın'da çilek hasadı ve toplu açılış törenine katılacak, turizm sektörü temsilcileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve taksicilerle buluşacak.

CHP’li Bülbül, “İşin rezilliği çıktı”

Adalet Komisyonuna gelen torba kanun görüşmeleri sırasında komisyon üyesi CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, İçişleri Bakanı’na yüklenerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı hatırlattı.

Kılıçdaroğlu, Aydın'a geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, birtakım ziyaretler için Aydın’a gelecek. 3 Haziran’da Aydın’a gelecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, esnaf ve sanatkarlarla buluşacak.

Başkan Çerçioğlu, Kılıçdaroğlu ailesini Aydın’a davet etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nu Aydın lezzetleriyle evlerinde ağırlamak için davette bulundu.

Milletvekili Bülbül'den Bakan Soylu'ya tepki

CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, Sedat Peker'in iddiaları ile ilgili yaptığı açıklama nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi.

Günel, çalışmaları hakkında Kılıçdaroğlu'na bilgi verdi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yönetiminde video konferans yöntemi ile gerçekleşen toplantıya katıldı. Başkan Ömer Günel, toplantıda yaşama geçirdikleri projeler ve pandemi döneminde yürüttükleri çalışmalar hakkında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi.

Günel, çalışmaları hakkında Kılıçdaroğlu'na bilgi verdi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yönetiminde video konferans yöntemi ile gerçekleşen toplantıya katıldı. Başkan Ömer Günel, toplantıda yaşama geçirdikleri projeler ve pandemi döneminde yürüttükleri çalışmalar hakkında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi.

AK Partili Yavuz'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki

AK Parti Aydın Milletvekili ve AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Metin Yavuz, “PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’ye tek bir laf edemeyen bir genel başkan, Sayın Cumhurbaşkanımıza asla dil uzatamaz.” dedi.

'Terör nereden ve kimden gelirse gelsin lanet okuyacağız ve mücadele edeceğiz'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Terör nereden ve kimden gelirse gelsin lanet okuyacağız ve mücadele edeceğiz. Mücadele etmek hepimizin ortak görevidir" dedi.