Klip Haberleri

Klip Haberleri

Kestaneye yöresel türkü

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın katkılarıyla “Kestane” isimli yöresel bir türkü hazırlanıp klip çekildi. Hareketli bir Nazilli türküsü olarak hazırlanan klipte, kestane ile birlikte Nazilli’nin tarihi ve kültürel tanıtımı da hedefleniyor.

Kavas Mehmet Efe klibi büyük beğeni topladı

Buharkent Belediyesi, Milli Mücadele döneminde Buharkent’te düşmana karşı kahramanca savaşan Kavas Mehmet Efe için klip hazırladı. Kavas Mehmet Efe’nin tanıtılması ve gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla çekilen klip büyük beğeni topladı.

Buharkent Belediyesi'nden Kavas Mehmet Efe'ye vefa

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Milli Mücadele döneminde Buharkent’te düşmana karşı kahramanca savaşan Kavas Mehmet Efe’nin tanıtılmasına katkı sağlayarak gelecek kuşaklara aktaracak. Kavas Mehmet Efe’nin adına yazılan türküye klip çekecek olan Buharkent Belediyesi, Kent Müzesi’nde de Kavas Mehmet Efe için köşe oluşturacak. 

‘Çete Ayşe’ klibine büyük ilgi

Nazilli Lisesi Müzik Öğretmeni Sinan Develi öncülüğünde yapılan, Nazilli Belediyesi’nin katkılarıyla çekilen Çete Ayşe ‘Nazilli İçin Söyle Ege Türküleri 3’ sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanmaya başladı. Klip bir gün içinde 12 bin kişi tarafından izlendi.