Koçarlı Belediyesi Haberleri

Koçarlı Belediyesi Haberleri

MKYK Üyesi Sarıbaş’tan Başkan Kaplan’a ziyaret

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi, AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcısı Seda Sarıbaş, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ı ziyaret etti. Başkan Kaplan’a hizmetleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileyen Sarıbaş, Koçarlı’nın AK belediyecilikte örnek teşkil ettiğini söyledi.

'Koçarlı dışında 16 ilçe bu plana uyuyor'

Koçarlı Belediyesi tarafından ilçedeki çöplerin kazılan çukurlara doldurulmasıyla ilgili gündem ve tepkiler devam ediyor.

Cihanoğlu Kulesi halkın ziyaretine açılacak

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ilçenin en önemli tarihi simgelerinden olan Cihanoğlu Kulesi ve Konağı’nın en kısa zamanda halkın ziyaretine açılacağını müjdeledi. Başkan Kaplan, Cihanoğlu Parkı’nın da pandemi sonrasına yetiştirilmesi ve yeni çehresiyle hizmete girmesi için belediye ekiplerine tüm eksikliklerin hızla tamamlanması talimatını verdi.

Hayırseverin hayali gerçek oldu

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde eşi adına okul yaptırma hayali kuran hayırsever Mehmet Küçük'ün hayali gerçek oldu.  

Kaplan’dan darbecilerin unutturduğu Aydınlı Bakan’a vefa

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın vizyon projelerinden olan Koçarlı Belediyesi Hizmet Binası, Türkiye’de aynı zamanda emniyet binasıyla birlikte hizmet verecek olan tek belediye hizmet binası olmasının yanı sıra Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının hatırasını da yaşatacak.   Binanın giriş kısmında Başkan Kaplan’ın isteği üzerine “27 Mayıs Darbesi’nin İlk Şehidi” olan dönemin İçişleri Bakanı Namık Gedik’in rölyefi de bulunacak.