Kovalamaca Haberleri

Kovalamaca Haberleri

Nazilli polisi azılı hırsızı yakaladı

Nazilli Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, 7 ayrı suçtan aranan kişiyi kovalamaca sonucu yakaladı.

Nazilli'de bekçiler kaçan şahsı yakaladı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçilerinden kaçan ve kovalamaca sonucu yakalanan şüphelinin üzerinden yüklü miktarda uyuşturucu madde çıktı.

Nazilli'de zehir taciri kovalama sonucu yakalandı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde görev yapan çarşı ve mahalle bekçilerinden kaçan ve kovalamaca sonucu yakalanan şüpheli bir şahsın üzerinden çok miktarda eroin çıktı.

Suç makinası Sultanhisar polisinden kaçamadı

Sultanhisar İlçe Emniyet Amirliği ekipleri suç makinasını kovalamaca sonucu kıskıvrak yakaladı.

Sultanhisar Polisinden hırsızlara suçüstü

Aydın’ın Sultanhisar İlçesinde bir evden hırsızlık yapan 2 kişi devriye yapan polis ekiplerini fark edince kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamaca da hırsızlar karayolunda yakalandı.

Nazilli’de bekçiler uyuşturucuya geçit vermiyor

Nazilli’de çarşı ve mahalle bekçileri, şüpheli bir kişiyi kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalarken, şahsın üzerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi.

Nazilli’de bekçiler uyuşturucuya geçit vermiyor

Nazilli’de çarşı ve mahalle bekçileri, şüpheli bir kişiyi kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalarken, şahsın üzerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi.

Nazilli’de demir kapı hırsızı yakalandı

Nazilli’de tarım kredi kooperatifi bahçesinin girişinde bulunan demir kapıyı çalan E.Ç. polis tarafında kovalamaca sonucu yakalandı.

Nazilli’de suç makinesi yakalandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri birçok suç kaydı bulunan kişiyi, kovalamaca sonucu yakaladı.

Aranan kişi polisten kaçamadı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, uyuşturucu maddeden aranması bulunan şüpheliyi kovalamaca sonucu yakaladı.

İncir hırsızı kıskıvrak yakalandı

Nazilli’de bir kamyonetin kasasından 2 çuval inciri çalmak isteyen 2 hırsızdan birisi, bekçiler tarafından kovalamaca sonunda yakalandı.

Cinayet zanlısı Nazilli polisinden kaçamadı

Nazilli’de 18 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve cezaevi firarisi olan cinayet zanlısı, kovalamaca sonucu yakalandı.

Nazilli'de kovalamaca

Aydın'ın Nazilli ilçesinde çalıntı motosiklet ile kaçan hırsız kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

Nazilli’de Gece Kartalları suçluların korkulu rüyası oluyor

Nazilli Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan çarşı ve mahalle bekçileri, şüphelendikleri 3 kişinin kaçması üzerine yaşanan kovalamaca sonucu bir şahsı kıskıvrak yakaladı.

Nazilli’de bekçilerden kaçış yok

Nazilli’de büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren çarşı ve mahalle bekçileri, karantinada bulunan bir aileyi kontrol gittikleri için mahallede, şüphelendikleri bir şahsı kovalamaca sonucu yakaladı. Üzerinden bir miktar eroin maddesi yakalanan şüpheli M.F.A. gözaltına alınarak adli işlemlerine başlanıldığı öğrenildi.

Aydın'da nefes kesen kovalamaca

Polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan otomobil sürücüsü ile yanında yolcu olarak bulunan bir kişi, Nazilli'de başlayıp Germencik'te son bulan kovalamaca sonucu yakalandı.

Nazilli'de nefes kesen kovalamaca

Nazilli'de polisin dur ihtarına uymayarak kaçan şüpheli, kovalamaca sonucu kullandığı aracı yol üzerinde bırakarak kaçtı. Şahıs kaçarak izini kaybettirmek istese de, Nazilli polisinin amansız takibi sonucu saklandığı yerde kıskıvrak yakalandı.

Nazilli'de aranan şahıs polisten kaçamadı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, hakkında 20 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahsı kovalamaca sonucu kıskıvrak yakaladı.

Zehir taciri Sultanhisar polisinden kaçamadı

Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde kovalamaca sonucu durdurulan otomobilde, uyuşturucu maddenin yanı sıra uyuşturucu içme aparatı ele geçirildi. 

Nazilli’de suç makinesi, nefes kesen kovalamaca sonucu yakalandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, hakkında 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheliyi nefes kesen bir kovalamaca sonucu yakaladı.  

Sultanhisar'da nefes kesen kovalamaca

Sultanhisar İlçe Emniyet Amirliği ekipleri dur ihtarına uymayan iki aracı kovalamaca sonucu Yenipazar yol ayrımında Ali Ağa Kuyusu mevkiinde kıstırarak yakaladı. Araçtan çıkan 6 kişi gözaltına alındı. 

Nazilli’de motosiklet faresi yakalandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri bir motosiklet hırsızlığı şüphelisini, filmleri aratmayan kovalamaca sonucu çaldığı motosikletle birlikte yakaladı.  

Zehir taciri kaçarken uyuşturucuyu yola attı

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde polisi görünce kaçmaya başlayan zehir taciri, yanındaki uyuşturucuyu, hassas teraziyi ve bir miktar parayı yola attı. Kısa bir kovalamacanın ardından yakalanan şüpheli, polis ekiplerince gözaltına alındı.