Kürşat Engin Özcan Haberleri

Kürşat Engin Özcan Haberleri

Başkan Özcan, sporcuları makamında ağırladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Almanya’nın dev futbol kulübü HSV Hamburg Futbol Okulu’nun Türkiye’de eğitim gören sporcu ve antrenörlerini Nazilli’de ağırladı.

BAŞKAN ÖZCAN NAZİLLİ’Yİ TEYAKKUZA GEÇİRDİ

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nazilli mitingi öncesi oda başkanları ile istişare toplantısı düzenledi.

NAZİLLİ’DE GÜNDEM YOĞUN

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nazilli ziyareti öncesi 82 mahallenin muhtarı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. 

Nazilli'de çile sona eriyor

Haftalardır gece gündüz demeden sahada incelemeler yapmaya devam eden ve ekiplerin çalışmalarını bizzat denetleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Turan Mahallesi’nde başladı.

Belediye-İş Sendikası’nın antidemokratik tutumu tepki gördü

Aydın’ın Efeler ve Nazilli ilçelerinde işçilerin sesine kulak vermek yerine polemiğe neden olan Belediye-İş Sendikası, işçilerin sendika değiştirmesi karşısında topu belediye başkanlarına attı. CHP’li Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ile AK Partili Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı hedef göstermeye çalışan sendika yetkilileri, işçilerin paylaşımlara yaptıkları yorumlar nedeniyle sıkıntılı anlar yaşadı.

Özcan’dan Nazilli'ye müjde

İlçeye yapılacak yatırımlarla ilgili temasları sağlamak amacıyla sık sık Ankara’ya giden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Toygar Mahallesi’nde yapılması planlanan 2’nci Organize Sanayi Bölgesi için Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un gerekli talimatları verdiğini müjdeledi.

Gazilerden Özcan’a anlamlı hediye

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şube Başkanı Faruk Baştepe, Kars Şubesinden gönderilen Türk Bayrağı motifli bere ve atkıyı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a hediye etti.

Minik öğrencilerin ilk karne hediyeleri Başkan Özcan’dan

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yarıyıl tatiline girmeye hazırlanan öğrencilere karne hediyesi olarak kitap dağıttı.

Başkan Özcan yol sorununa neşter vurdu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Yeşil Mahalle 819 Sokak devamından Aqua City evlerine kadar uzanan ve yıllardır çözülemeyen yol sorununa son noktayı koydu.

Nazilli’ye 700 milyonu aşkın yatırım

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz ve AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak'ın birlikte yürüttüğü 3 günlük Ankara temaslarının ardından müjdeler peş peşe sıralandı.

Nazilli Belediyesi kadın başkana emanet

İlçede hayata geçirilecek projelerle ilgili bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Ankara’ya giden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yerini Meclis Üyesi Esin Ülkü Beyazıt’a bıraktı.

Nazilli’de yapılmadık yol kalmayacak

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan yeni yılın ilk mesai günü Pınarbaşı Mahallesi 4/5 sokak ile Zafer Mahallesi 1711 ve 1705 sokaklarda yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Nazilli’nin dört bir yanında dev Türk bayrakları dalgalanıyor

Göreve geldiği günden bugüne milli ve manevi duyguların yaşatılması için çalışan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Yukarıörencik Mahallesi’ne verdiği dev Türk bayrağı sözünü tuttu.

Özcan, yine listede

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, ORC’nin yaptığı ankette yüzde 63,3 oran ile 2022’nin en başarılı 10 büyükşehir ilçe belediye başkanı arasında dördüncü sırada yer aldı.

Özhaseki Nazillli'ye yatırımlar için geldi

Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti. Özhaseki, “Nazilli önümüzdeki günlerde hizmetlerle tanışacak. Buraya ders çalışmaya geldik” dedi.

Nazilli Belediyesi’nin üreticiye desteği sürüyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2 bin dekar arazinin sulanmasını sağlayan 1 milyon metreküp su depolama hacmi olan İsabeyli Barajı’nda bakım ve temizlik çalışmaları Nazilli Belediyesi tarafından yürütülüyor. Üreticinin her zaman yanında olduklarını söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Yerelde kalkınmayı desteklemek ve üretimde verimliliği artırmak amacıyla yapılacak tüm çalışmalarda Nazilli Belediyesi yer alacaktır” dedi.

Bakan Varank'dan Nazilli'ye iki müjde

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı ziyaret etti.

Nazilli’ye müjde, Arpaz Kalesi yatırım programına alındı

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli’nin uzun yılladır beklediği Arpaz Kalesi ve Beyler Konağı’nın restore edilmesi kararının Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylandığını müjdelediler.

AK Partili gençlerden Özcan'a ziyaret

AK Parti Nazilli İlçe Gençlik Kolları, AK Parti’ye geçen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Vedat’ın hayali Başkan Özcan’la gerçek oldu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Yeni Mahalle’de yaşayan 12 yaşındaki Vedat Şap’ın en büyük hayali olan bisikleti alarak sürpriz yaptı.

Tınas, parti değiştireceği iddialarını yalanladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın AK Parti’ye geçmesinin ardından kendisinin de parti değiştireceği iddialarına, İYİ Partili Meclis Üyesi Mustafa Tınas, yazılı bir açıklama ile açıklık getirdi. Tınas, “Hakkımda çıkan bu söylemlerin tümü asılsızdır ve üretilen söylemler de karakterime taban tabana zıttır” dedi.

Nazilli’ye kalıcı eserlerin projeleri hazır

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın İl Gençlik ve Spor Müdürü Cenap Fillikçioğlu ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Güven Eker ile bir araya gelerek ilçede yapılması planlanan Spor Kompleksi için ön görüşme gerçekleştirdi.

CHP'li Öreroğlu’ndan ihanet sorusu

Nazilli Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 1’inci oturumu, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. AK Parti’ye geçtikten sonra ilk meclise başkanlık yapan Özcan’a, Millet İttifakı Sözcüsü Mert Öreroğlu’ndan sert eleştiri geldi. Öreroğlu, “Neden ihanet ettiniz?” dedi.

Nazilli Belediye Meclisi’nde 45 milyonluk kredi isteği

İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 1’inci oturumuna başkanlık yaptı. Mecliste gündem görüşmeleri öncesi söz alan Millet İttifakı Sözcüsü Mert Öreroğlu, Başkan Özcan’ı AK Parti’ye geçmesinden dolayı eleştirdi.

Nazilli, yılda 100 bin kişiyi misafir etmeye hazır

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Umut Tuncer ile Mastaura Antik Kenti’ni ziyaret etti. 

Özcan ve Tuncer, Mastaura’da ilk sağlamlamlaştırma çalışmalarına katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Umut Tuncer ile birlikte Mastaura Antik Kenti’nde başlatılan sağlamlaştırma çalışmalarının ilk gününde kazı alanını ziyaret etti. Başkan Özcan, el işçiliği ile hazırlanan ‘Mastaura Amfi Tiyatrosu’ minyatürü ile Nazilli Kazası Avarız Defteri’ni Tuncer’e hediye etti.

Özcan, kaçak kazı iddialarını yalanladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Umut Tuncer, Mastaura Antik Kenti’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özcan, tarihi eser kaçakçılığı ile ilgili soruya, “Ben bir hukukçuyum ve usulsüz bir işlem yapmadım” dedi.

Muhtarlardan Başkan Özcan’a hayırlı olsun ziyareti

Nazilli’de mahalle muhtarları AK Parti’ye geçen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nazilli İYİ Parti'de bir istifa daha

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye geçmesinin ardından iş insanı Erkan Abbasoğlu da İYİ Parti Nazilli İlçe Teşkilatı’ndan istifa etti. Bu istifayla İYİ Parti’de kan kaybı devam etti.

Başkan Özcan’a tepki “Hakkımızı helal etmiyoruz”

İYİ Parti’den AK Parti’ye geçen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a bir kadın vatandaş tepki gösterdi. Kadın vatandaşın “Kime sorup geçtin? Hakkımızı helal etmiyoruz.” söylemlerine Başkan Özcan, sessiz kaldı.