Kuyucak Belediyesi Haberleri

Kuyucak Belediyesi Haberleri

Kuyucaklı gençler Çanakkale ruhunu yerinde yaşadı

Kuyucak Belediyesi, Kültür Gezileri kapsamında gençleri Çanakkale ile buluşturdu.

Kabakdağı Millet Bahçesi'nde ilk cemiyet gerçekleştirildi

Aydın'ın Kuyucak ilçesine bir cemiyet alanı daha kazandırıldı. Kuyucak Belediyesi tarafından Aydınoğlu Mahallesi’nde yapılan Kabakdağı Millet Bahçesi’nde ilk cemiyet düzenledi.

Kuyucak Belediyesi anneleri unutmadı

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri tarafından ilçe merkezi ve mahallelerdeki evler gezilerek çiçekler ve güllerle anneler günü kutlandı.

Başkan Ertürk, şehit ve gazi aileleri ile iftarda bir araya geldi

Kuyucak Belediyesi tarafından şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınları için iftar programı düzenlendi.

Kuyucak Belediyesi Çanakkale şehitlerini andı

Kuyucak Belediyesi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitlerimizi Anma Günü dolayısıyla, Pamukören Mahallesi Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri’nde şehitler için Mevlid-i Şerif okutularak hayır cemiyeti düzenlendi. Etkinlik kapsamında düzenlenen keşkekli yemek hayrına katılan binlerce kişi, şehitler için dua etti.

Kuyucak, Çanakkale şehitlerini dualarla anacak

Kuyucak Belediyesi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107’nci yıl dönümü münasebetiyle mevlit okutulacak.

Kuyucak’ta Kadınlar Günü karanfillerle kutlandı

Kuyucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personellerince 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, karanfiller ile ilçedeki kadınların Kadınlar Günü kutlandı.

Kuyucak’ta müzik kurslarına yoğun ilgi

Kuyucak Belediyesi tarafından, Pamukören Mahallesi Kültür Merkezinde düzenlenen müzik kurslarına çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Kuyucak Belediyesi, AK Kadınları ağırladı

Kuyucak’ta hayata geçirilen projeleri yerinde ziyaret eden AK Kadınlar, projeler karşısında hayranlıklarını dile getirdi.

Başkan Ertürk: ‘Bir şehir önce gönüllerde kurulur’

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti üyesi basın mensuplarını Belenova Yaylası’nda bulunan belediye tesislerinde ağırladı. Başkan Ertürk, çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Kuyucak Belediyesi gençleri Çanakkale ile buluşturuyor

Kültür gezilerini sürdüren Kuyucak Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşların ardından gençleri de Çanakkale ile buluşturuyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Metin Ertürk, Kuyucaklı gençlerin Çanakkale ruhunu yerinde yaşamasına vesile olduklarını aktardı.

Belenova beyaza büründü

Aydın Kuyucak Belediyesi Belenova Sosyal Tesisleri'ne yılın ilk karının düşmesiyle birlikte tesis beyaza büründü.

Kuyucak Belediyesi'nden ‘hoş geldin bebek’ ziyareti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor.

Kuyucak Belediyesi, öğrencilerin barınma sorununu çözecek

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Eylül ayı içerisinde yüz yüze eğitime geçilmesi ile birlikte ilçedeki Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nu kazanan ve mevcut öğrencilerin barınma sorunu yaşamayacağını belirtti.

Kuyucak, afetzedeler için tek yürek oldu

Kuyucak Kaymakamlığı ve Kuyucak Belediyesi, sel afetlerinin yaşandığı bölgeler için yardım kampanyası düzenleyerek toplanan yardımları afet bölgelerine ulaştırıyor.

Kuyucak Belediyesi, hoş geldin bebek projesini sürdürüyor

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor. Proje kapsamında Kuyucak Belediyesi geçen Haziran ayında dünyaya gelen 19 bebeğin ailesini ziyaret ederek bebek paketlerini hediye etti.

Kuyucak’ta “toplum sağlık bulsun etkinliği” düzenlendi

Kuyucak Belediyesi, Kuyucak Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Koordinatörlüğünde, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi bilincini oluşturmak, çocuk ve gençleri spora yönlendirmek amacıyla Kuyucak Belediyesi Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri'nde ‘Toplum Sağlık Bulsun’ etkinliği kapsamında çeşitli faaliyetler düzenlendi.

Kuyucaklı minik güreşçi Milli Takım’da

Aydın’ı temsilen Antalya’da 11-12-13 Yaş Minik Kızlar Milli Takım seçmelerine katılan Kuyucak Belediyesi Kız Güreş Takımı’ndan bir sporcu, Milli Takım Gelişim Kampı’na katılmaya hak kazandı.

Kuyucak Belediyesi, Aydın’da ilke imza attı!

Kuyucak Belediyesi, israfla mücadele ve geri dönüşüm projesiyle Aydın'da bir ilke daha imza attı.

Kuyucak Belediyesi'nden 'hoş geldin bebek' ziyareti

Kuyucak'ta Belediye Başkanı Metin Ertürk'ün talimatı doğrultusunda başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor. Yaklaşık 7 yıldır devam eden proje kapsamında Kuyucak Belediyesi, ilçedeki 36 mahallede bebek sahibi olan aileleri ziyaret ederek mutluluklarına ortak oluyor.

MHP'li Alıcık'tan Aydınlı Ümmü Ay'a tebrik

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 23.’sü düzenlenen Genç Erkek ve Kadınlar Uluslararası Şampiyonlar Güreş Turnuvası’nda 5’inci olan Kuyucak Belediyesi Güreş Takımı oyuncusu Ümmü Ay’ı tebrik etti.

Kuyucak Belediyesporlu Ümmü Ay, 5'inci oldu

Kuyucak Belediyesi Güreş Takımı oyuncusu Ümmü Ay, 23.’sü düzenlenen Genç Erkek ve Kadınlar Uluslararası Şampiyonlar Güreş Turnuvası’nda 5’inci oldu.

Kuyucak'ta koronavirüse karşı etkin mücadele

Kuyucak Belediyesi, ilçe genelinde koronavirüs ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak bütün alanlarda aktif bir şekilde sürdürüyor.

Başkan Ertürk’ten esnaf ve vatandaş ziyareti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, gönül köprüleri kurmaya devam ediyor.

Kuyucak’ta 60 tonluk kantar hizmete girdi

Aydın’ın Kuyucak ilçesi Karapınar Mahallesinde 60 tonluk kantar, vatandaşlara hizmet vermeye başladı. 

Kuyucak’ta temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor

Kuyucak Belediyesi temizlik personelleri tarafından ilçe merkezi ve tüm mahallelerde temizlik çalışmalarının devam etmesinin yanı sıra mezarlıklarda, sanayi sitelerinde ve evlerin yola cephe duvarlarında boya, badana yapılıyor.

Kuyucak Belediyesi’nden çocuklara özel hizmet

Kuyucak Belediyesi, pandemi döneminde eğitim öğretime uzaktan devam edilmesi dolayısıyla harekete geçti. Belediye tarafından, Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde Uzaktan Eğitim Destek Sınıfı çocukların hizmetine sunuldu.

Başkan Ertürk, vatandaşlara yardım elini uzattı

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, ilçeye bağlı Çobanisa Mahallesi’ne çeşitli bölgelerden kargı kesmek için mevsimlik gelen vatandaşları ziyaret etti. Ertürk, vatandaşların yakıt, gıda ve giyim gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanması için talimat verdi.