Metin Ertürk Haberleri

Metin Ertürk Haberleri

Kuyucak Belediyesi anneleri unutmadı

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri tarafından ilçe merkezi ve mahallelerdeki evler gezilerek çiçekler ve güllerle anneler günü kutlandı.

Başkan Ertürk, Ankara'da müjdeyle döndü

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, göreve geldiği günden itibaren vatandaş odaklı dev projelerle halkın gönlünü kazanırken,daha yaşanabilir bir Kuyucak için çalışmaya devam ediyor.

Kuyucak, stadına kavuşuyor

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çömden, Kuyucakspor kadrosu ve teknik adamları ile Pamukören Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.

Kuyucak portakalına patent alınacak

Kuyucak’ta yetiştirilen, diğer bölgelerdeki mahsule göre daha dayanıklı ve pazardaki ihtiyacı karşılamada büyük önem arz eden portakalın, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün destekleri ve çalışmaları ile patentinin alınması adına çalışmalar başlatıldı.

Başkan Ertürk, Pamukörenspor'la bir araya geldi

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Pamukörenspor kadrosu ve teknik adamları ile birlikte Pamukören Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.

Cumhur İttifakı belediye başkanları Kuyucak’ta buluştu

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Cumhur İttifakı belediye başkanlarını Kuyucak’ta ağırladı. Başkan Ertürk, buluşmada ilçede hayata geçirdiği çalışmaları da aktardı.

Başkan Ertürk: ‘Bir şehir önce gönüllerde kurulur’

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti üyesi basın mensuplarını Belenova Yaylası’nda bulunan belediye tesislerinde ağırladı. Başkan Ertürk, çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Kuyucak Belediyesi gençleri Çanakkale ile buluşturuyor

Kültür gezilerini sürdüren Kuyucak Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşların ardından gençleri de Çanakkale ile buluşturuyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Metin Ertürk, Kuyucaklı gençlerin Çanakkale ruhunu yerinde yaşamasına vesile olduklarını aktardı.

"Kuyucak'ta hiçbir çocuk kitapsız kalmayacak"

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Kuyucak İlçe Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karadağ'ın katılımlarıyla Kuyucak İmam Hatip Ortaokulu ve Gencelli Mahallesi Şehit Tekin Durmaz İlkokulu'ndaki kütüphanelerin açılışı gerçekleştirildi.

Başkan Ertürk ‘Cumhuriyet Meydanı’ projesinin müjdesini verdi

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ne 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunan Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, ilçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Kuyucak’ta su sıkıntısı bitiyor

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, yazın yaşanan kuraklık nedeniyle olumsuz etkilenen çiftçilere destek olmak amacıyla sondaj sayılarını arttırdı.

Kuyucak Belediyesi'nden ‘hoş geldin bebek’ ziyareti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor.

Kuyucak doğalgaza kavuştu

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün çalışmaları sonucu doğalgaz, Beşeylül, Fatih ve Yeni Mahallelerdeki konutlarda kullanıma hazır hale geldi. Başkan Ertürk, “Kuyucak’a yakışır hizmetler ile çalışmalarımıza durmadan, yorulmadan devam ediyoruz.” dedi.

Başkan Ertürk, pazar yerlerinde vatandaşları ziyaret etti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, ilçe merkezi ve tüm mahallelerde kurulan pazar yerlerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların talep ve sorunlarını dinliyor.

Başkan Ertürk’ten kutlama mesajı

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, AK Parti'nin iktidara gelişinin 19. yılını kutladı.

Kuyucak Belediyesi, öğrencilerin barınma sorununu çözecek

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Eylül ayı içerisinde yüz yüze eğitime geçilmesi ile birlikte ilçedeki Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nu kazanan ve mevcut öğrencilerin barınma sorunu yaşamayacağını belirtti.

Kuyucak Belediyesi, hoş geldin bebek projesini sürdürüyor

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor. Proje kapsamında Kuyucak Belediyesi geçen Haziran ayında dünyaya gelen 19 bebeğin ailesini ziyaret ederek bebek paketlerini hediye etti.

Başkan Ertürk’ün spora desteği başarı getiriyor

Kuyucak’ın güreşte elde ettiği başarılar Aydın’ı gururlandırmaya devam ediyor. Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne katılan 37 güreşçiden 2’si Kuyucak’tan seçilirken, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün spora olan desteği ilçeye başarı getiriyor.

Kuyucak Belediyesi, Aydın’da ilke imza attı!

Kuyucak Belediyesi, israfla mücadele ve geri dönüşüm projesiyle Aydın'da bir ilke daha imza attı.

Kuyucak Belediyesi'nden 'hoş geldin bebek' ziyareti

Kuyucak'ta Belediye Başkanı Metin Ertürk'ün talimatı doğrultusunda başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor. Yaklaşık 7 yıldır devam eden proje kapsamında Kuyucak Belediyesi, ilçedeki 36 mahallede bebek sahibi olan aileleri ziyaret ederek mutluluklarına ortak oluyor.

Kuyucak'ta koronavirüse karşı etkin mücadele

Kuyucak Belediyesi, ilçe genelinde koronavirüs ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak bütün alanlarda aktif bir şekilde sürdürüyor.

Başkan Ertürk’ten esnaf ve vatandaş ziyareti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, gönül köprüleri kurmaya devam ediyor.

Ertürk’ten yem sanayicilerine tepki

Yem sanayicilerine fiyatlarda sürekli zam yapmalarından dolayı tepki gösteren Türkiye Hayvancılık Kooperatifi (HAYKOOP) Merkez Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Aydın eski Milletvekili Ahmet Ertürk, “Bu insanlar artık yemi tüketmiyoruz, hayvanlarımızı yüksek proteinli kaba otlarla besliyoruz derlerse yemi kime satacaksınız? Bu üreticilerimizi sahipsiz mi sanıyorsunuz? Artık yeter.” diyerek tepkisini dile getirdi.

Ertürk’ten yem sanayicilerine tepki

Yem sanayicilerine fiyatlarda sürekli zam yapmalarından dolayı tepki gösteren Türkiye Hayvancılık Kooperatifi (HAYKOOP) Merkez Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Aydın eski Milletvekili Ahmet Ertürk, “Bu insanlar artık yemi tüketmiyoruz, hayvanlarımızı yüksek proteinli kaba otlarla besliyoruz derlerse yemi kime satacaksınız? Bu üreticilerimizi sahipsiz mi sanıyorsunuz? Artık yeter.” diyerek tepkisini dile getirdi.

Kuyucak Belediyesi’nden çocuklara özel hizmet

Kuyucak Belediyesi, pandemi döneminde eğitim öğretime uzaktan devam edilmesi dolayısıyla harekete geçti. Belediye tarafından, Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde Uzaktan Eğitim Destek Sınıfı çocukların hizmetine sunuldu.

Başkan Ertürk, vatandaşlara yardım elini uzattı

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, ilçeye bağlı Çobanisa Mahallesi’ne çeşitli bölgelerden kargı kesmek için mevsimlik gelen vatandaşları ziyaret etti. Ertürk, vatandaşların yakıt, gıda ve giyim gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanması için talimat verdi.