Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

Başkan Eren’den adaylık açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, yerel seçimlerde partisinin adaylık çalışmalarına yönelik değerlendirmeler yaptı.

Başkan Alıcık: "Kimseye veremeyeceğimiz bir hesap yok"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ile Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nin hizmete açılan hizmet binasına 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi.

Fatih Depboylu'nun abisi amansız hastalığa yenildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Etik Kurulu Başkan Vekili Deniz Depboylu’nun eşi Kadın Doğum Uzmanı Fatih Depboylu’nun abisi Hayatın Depboylu yaşamını yitirdi.

Özcan’dan Yavaş’a tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş için söylediği sözler üzerine, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’dan Yavaş’a destek mesajı geldi. Özcan, “Doğru duvar yıkılmaz” dedi.

Başkan Alıcık'tan Mevlid Kandili mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, tüm İslam aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik etti.

Depboylu, Siyasi Etik Kurulu Toplantısı'na katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın eski Milletvekili Deniz Depboylu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında gerçekleştirilen Siyasi Etik Kurulu’nun ilk toplantısına katıldı.

MHP’li Topcu’dan net cevap

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nazilli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Topcu, İYİ Partili Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın ziyareti sonrası çıkan haberler nedeniyle açıklama yaparak, duruşunun net olduğunu açıkladı.

Nazilli MHP’den İYİ Parti’ye sürpriz transfer

Milliyetçi Hareket Partisi’nin güçlü isimlerinden esnaf Mesut Öztunç, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın daveti üzerine MHP’den istifa ederek İYİ Parti'ye geçti.

MHP'nin acı günü

Kansere yenik düşen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Kızıl, son yolculuğuna uğurlandı.

MHP Aydın Teşkilatları büyük kurultaya hazır

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı öncesinde MHP Aydın Teşkilatları, kentin 17 ilçesini parti afişleriyle donattı. MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Aydın Teşkilatları’nın Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde ve izinde olduğunu söyledi. 

Alıcık, Miraç Kandili'ni kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Haluk Alıcık, Miraç Kandili nedeniyle yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Alıcık, “Miraç Kandili; manevi ikram, ihsan ve müjdelerle dolu muazzam bir yolculuğun gönülleri, kalpleri ve insanlığın sönmeyen yüz tutmuş umutlarını aydınlatmıştır” dedi. 

Karacasu’da MHP kurucusu, belediyeye ve parti yönetimine ateş püskürdü

Aydın’ın Karacasu ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunda yer alan isimlerden olan Orhan Kayalı, belediye yönetimi ile MHP il ve ilçe teşkilatlarına sosyal medya üzerinden büyük tepki gösterdi. 

Bahçeli’ye kurultay öncesi Aydın’dan destek açıklaması

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, partinin Aydın teşkilatları olarak Büyük Kurultay’da MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi desteklediklerini söyledi. 

MHP'li Alıcık, 'Devlet Bahçeli'nin emrinde ve izindeyiz'

MHP Aydın İlçe Başkanları Toplantısı’nda konuşan MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partinin tek adayı olduğunu belirterek “MHP Aydın Teşkilatları, Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin emrinde ve izindedir” dedi.

Haluk Alıcık, Atatürk'ün Aydın'a gelişinin yıl dönümünü kutladı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 3 Şubat 1931 tarihinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Aydın’a gelişinin 90’ıncı yıl dönümünü kutladı.   

MHP'li Alıcık: 'Bizim boş laflarla uğraşacak vaktimiz yok'

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Cumhur İttifakı’nın başarıya ulaşması için canla, başla mücadele ettiklerini belirterek, “Bizim boş lafa karnımız toktur ve bizim boş laflarla uğraşacak vaktimiz de yoktur.” dedi.

CHP’li Çankır’dan başkan adayı açıklamasına tepki

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, geçtiğimiz günlerde Söke ziyareti sırasında Cumhuriyet Halk Partisi’nin Söke ve Efeler Belediye Başkanı adayının siyasi kulislerde konuşulduğunu söyleyen Haluk Alıcık’a tepki gösterdi. Çankır; “AKP'nin ortağı MHP Aydın İl Başkanı'nın Söke ve Efeler Belediyelerimiz ile yaptığı açıklamalarla yaratmaya çalıştığı algı ve yıpratma çabaları beyhudedir” dedi.

MHP’li Eren’den CHP’li Sevim’e sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’in geçtiğimiz gün MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’a yönelik sözlerine tepki gösterdi. Eren; “Ali Çankır konuşamıyorsa, orada tutmayın, yok siz özellikle bunu yapıyorsanız bu da siyasi saygısızlığın ta kendisidir” ifadelerini kullandı.

MHP’li Alıcık, CHP’li başkan adaylarını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ın, Aydın’ın Söke ilçesine yaptığı ziyaretinde CHP’nin 2 yeni belediye başkan adayını açıkladığı öğrenildi. Söke Esnaf Odası’nda gerçekleşen toplantıda oda başkanlarının Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’den dert yandığı Alıcık, Söke’de CHP’nin yeni Belediye Başkan Adayının Fatih Akkentli olduğunu açıkladı.

Arslan: 'Haluk Başkanın destek ve yardımları bize güç vermiştir'

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, MHP il ve ilçe teşkilat başkanları ile yönetim kurulu üyelerini NTO hizmet binasında misafir etti. Arslan, “Özellikle odanın hizmet binası yerinin satın alınmasında, o dönem belediye başkanı olan Haluk Alıcık’ın destek ve yardımlarını gördük” dedi.

Alıcık: 'Her gün bu sokaklarda olacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, partisinin il ve ilçe yöneticileriyle Nazilli Ticaret Odası ve esnaf odalarını ziyaret etti.  

CHP’li Sevim’den MHP’li Alıcık’a tepki

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ın bir gazeteye yaptığı Cumhur İttifakı’na yeni partilerin katılmasıyla ilgili rahatsızlık duymayacakları açıklamasındaki ‘Cukka İttifakı’ sözlerine, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim tepki gösterdi. CHP’li Sevim; “Cumhur İttifakı’nın ve ucube başkanlık sisteminin bu ülkeye sefaletten, yoksulluktan başka bir şey getirmediğini milletimiz görüyor” dedi.