Nazilli Belediyesi Haberleri

Nazilli Belediyesi Haberleri

Nazilli'de seferberlik ilan edildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 Şubat'ta gerçekleştireceği Nazilli ziyareti öncesi Nazilli Belediyesi’nin tüm müdürlük ve birimleri teyakkuza geçti. Toplu açılış töreni yapılacak Belediye Meydanı başta olmak üzere ilçe genelinde kapsamlı bir çalışma yapılarak gerekli tedbirler alındı. -

İsmail Beken'in acı günü

Nazilli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü personeli ve Nazilli Belediyespor Doktoru İsmail Beken’in hayatını kaybeden annesi Güllü Beken, dualarla sonsuzluğa uğurlandı.

Nazilli Belediyesi’nden stratejik yol hamlesi

Nazilli Belediyesi ekipleri, Yıldıztepe’de binlerce kişinin kullandığı belediye konutları bölgesinde stratejik bir hamle yaparak yol çalışmalarına başladı.

Nazilli’de yollar bir bir açılıyor

İlçe genelinde yerleşime açılan noktalarda ulaşımın sağlanması için yeni yollar yapmaya devam eden Nazilli Belediyesi, Pınarbaşı Mahallesi 15 Sokak ‘ta çalışmalara başladı. 

Şanlı Türk Bayrağımız Haydarlı semalarında

Nazilli Belediyesi, kentin dört bir yanını şanlı Türk bayrakları ile donatmaya devam ediyor. Haydarlı Mahallesi’ne Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 2 metre uzunluk ve 3 metre genişliğe sahip ay yıldızlı al bayrağımız göndere çekildi.

Nazilli bu seminerle rahat bir nefes aldı

Nazilli Belediyesi’nin katkıları ile Ayşe Nursal Uğursal tarafından ‘Nefes Farkındalığı ve İçimizdeki Çocukla Buluşma Semineri’ düzenlendi.

Nazilli'de sıkı denetim

Nazilli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri; ilçe sınırlarında halkın sağlığını ve huzurunu korumak amacıyla denetimlerine devam ediyor.

Nazilli'ye 70 milyonluk dev yatırım

Nazilli Belediyesi ile Devlet Su İşleri Aydın Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, ilçede su baskınlarının önlenmesi için 70 milyonluk proje hayata geçirilecek.

Nazilli Belediyesi kadın başkana emanet

İlçede hayata geçirilecek projelerle ilgili bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Ankara’ya giden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yerini Meclis Üyesi Esin Ülkü Beyazıt’a bıraktı.

Nazilli Belediyesi'nden gazetecilere 10 Ocak yemeği

Nazilli’de görev yapan basın mensupları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Nazilli Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen geceye katıldı.

NAZİLLİ’DE SOKAKLAR ŞANTİYEYE DÖNDÜ

Kentin büyüyen ve gelişen noktalarında yeni yol açma çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeşil Mahalle’de toplam 13 bin 120 metrekare alanda faaliyetlerine devam ediyor. 

Nazilli Belediyesi ova yollarında nefes aldıracak

Nazilli Belediyesi ekipleri; Dualar Mahallesi’nde çiftçilerin yoğun olarak kullandığı yaklaşık 3 kilometrelik ova yolunda düzenleme çalışmalarına başladı. 

Ertekin’den büyük tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın eski İl Başkan Yardımcısı, AK Parti Nazilli Belediye Meclis Üyesi Mustafa Ertekin, Nazilli Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank‘a hemşehrilik beratı verilmesine karşı çıkan İYİ Parti ve CHP’li meclis üyelerini kınadı.

Nazilli'de yarım asırlık bekleyiş son buldu

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kestel Mahallesi’nde 50 yıldır yapılmayı bekleyen istinat duvarı ve yol çalışmalarını tamamladı.

Nazilli Belediyesi’nden larva ile 365 gün mücadele

Nazilli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri; yıl boyu düzenli aralıklarla ilçe genelinde yürütülen larva ile mücadele faaliyetleri kapsamında ilaçlama çalışması başlattı.

Aydoğdu Mahallesi’nde yol çilesi bitiyor

Nazilli Belediyesi ekipleri saha çalışmalarına hız verdi. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Aydoğdu Mahallesi 364 ve 79 Sokak’ta yürütülen yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarında sona gelindi.

Ali Ertürk Nazilli Belediye başkan yardımcısı oldu

Nazilli Belediyesi'nde Kadir Mutlu’dan boşalan başkan yardımcılığına AK Partili Belediye Meclis Üyesi Ali Ertürk atandı.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü, Tulumbacı oldu

Nazilli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine, Engin Tulumbacı getirildi.

Nazilli Belediyesi’nin üreticiye desteği sürüyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2 bin dekar arazinin sulanmasını sağlayan 1 milyon metreküp su depolama hacmi olan İsabeyli Barajı’nda bakım ve temizlik çalışmaları Nazilli Belediyesi tarafından yürütülüyor. Üreticinin her zaman yanında olduklarını söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Yerelde kalkınmayı desteklemek ve üretimde verimliliği artırmak amacıyla yapılacak tüm çalışmalarda Nazilli Belediyesi yer alacaktır” dedi.

Nazilli Belediyesi’nden kuruyan çam ağaçları için önlem

Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde kuruduğu için can ve mal kaybına sebebiyet vermesi muhtemel kızılçam ağaçlarını tespit ederek kesim çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi Şirinevler’in yol sorununa neşter vuruyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Şirinevler Mahallesi’nde yıllardır yapılmayı bekleyen 281/1, 250, 268, 262 ve 250 sokaklarda yeni yol açma, bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına start verdi.

‘Nazilli Tarım Fuarı’ kapılarını açtı

Nazilli Belediyesi ve Sümer Vakfı tarafından 17-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı, yoğun katılımın olduğu törenle kapılarını açtı. İstek üzerine fuarın kapanış günü, 20 Aralık Salı gününe uzatıldı.

Nazilli Tarım Fuarı için hazırlıklar tamamlandı

Nazilli Belediyesi ve Sümer Vakfı tarafından 17-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı için hazırlıklar tamamlandı.

Yeşil Mahalle'de çile bitecek

Nazilli Belediyesi ekipleri, yoğun yağışlarda alt yapı nedeniyle ciddi sorunlar yaşanan Yeşil Mahalle 622 ve 622/1 Sokak’ta yağmurlama hattı yapım çalışmalarına başladı.

‘Cimri’ ile profesyonel oyunculara taş çıkarttılar

Moliere’in Cimri’si, Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelendi.

İYİ Partili Ayas, NAZGEM'deki görevlerinden istifa etti

İYİ Parti’li meclis üyesi Tuncay Ayas, Nazilli Belediyesi’nin NAZGEM şirketindeki görevlerinden istifa etti. Yazılı bir açıklama yapan Ayas, “Görevlerimden prensiplerim ve yaşam tarzıma saygım gereğiyle istifa ediyorum” dedi.

Mutlu görevden alındı

Nazilli Belediyesi’nde İYİ Partili Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu görevden alındı.

CHP'li Öreroğlu’ndan ihanet sorusu

Nazilli Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 1’inci oturumu, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. AK Parti’ye geçtikten sonra ilk meclise başkanlık yapan Özcan’a, Millet İttifakı Sözcüsü Mert Öreroğlu’ndan sert eleştiri geldi. Öreroğlu, “Neden ihanet ettiniz?” dedi.

Nazilli’de deprem farkındalığı konferansı

Nazilli Kent Konseyi ve Nazilli Belediyesi iş birliğiyle “Deprem! Nerede hata yapıyoruz?” başlıklı konferans düzenlendi. Konferansta deprem hakkında bilinçlenmenin önemine vurgu yapıldı.

Nazilli’de çalışmalar devam ediyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeşil Mahalle 1872 sokak park alanında 4 adet metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi.