Nazilli Devlet Hastanesi Haberleri

Nazilli Devlet Hastanesi Haberleri

Nazilli’de kaza: 1 yaralı

Nazilli’de otogar kavşağında motosiklet ile tırın karıştığı kazada 1 kişi yaralandı. Yaralı, çağrılan sağlık ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

NDH Ata'yı unutmadı

Nazilli Devlet Hastanesi, Atatürk’ü 84’üncü ölüm yıl dönümünde andı. NDH’de saat 09.05’te sirenler çalarken, sağlık çalışanları ile hasta ve yakınları saygı duruşunda bulundu.

NDH'de organ bağışı farkındalık etkinliği

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Necati Akkaya, Organ Bağışı Haftası kapsamında hastane polikliniğinde farkındalık yaratmak için stant kurduklarını belirtti.

Geçit görevlisinin müdahalesi hayata döndürdü

Nazilli Yeni Mahalle’de bulunan hemzemin geçitte kalp krizi geçiren Yaşar Şavk, geçit görevlisinin kalp masajı ile hayata döndü. Nazilli Devlet Hastanesine kaldırılan Şavk, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

NDH'ye 17 hekim atandı

Nazilli’de vatandaşların zaman zaman doktor sayısının az olduğundan yakındığı Nazilli Devlet Hastanesine, 17 hekim ataması gerçekleştirildi.

Necati Akkaya, asaleten başhekim oldu

Nazilli Devlet Hastanesine daha önce başhekim vekili olarak atanan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın, asaleten ataması yapıldı.

Nazilli'de sokak köpeği, otobüs şoförünü ısırdı

Nazilli Otobüs Terminali'nde bir sokak köpeği, otobüs şoförü Zihni Gezin’i bacağından ısırdı. Olayın ardından Nazilli Devlet Hastanesi’ne giden Gezin’e kuduz aşısı yapıldı.

Nazilli Devlet Hastanesi'nde emzirme haftası etkinlikleri gerçekleşti

Nazilli Devlet Hastanesi’nde 1-7 Ekim Emzirme Haftası etkinlikleri kapsamında ‘Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Sağlık Kuruluşları’ farkındalık etkinliği düzenlendi. 

Nazilli’de hekimlerden sessiz çığlık

Hekim Birliği Sendikası Nazilli Temsilciliği tarafından Nazilli Devlet Hastanesi önünde yapılan basın açıklamasında, son çıkan yönetmeliğin hekimler arasında ayrıma neden olduğu iddia edilerek “Eşit işe eşit ücret” çağrısında bulunuldu.

NDH’de ilk ‘anjiyo’ sevinci

Nazilli Devlet Hastanesi'nde Koroner Anjiyografi Ünitesi’nin hizmete açılmasıyla birlikte ilk koroner anjiyografi, Hasan Binbirçiçek’e yapıldı.

Nazilli'de mucize kurtuluş

Nazilli Devlet Hastanesine kalbi durmuş olarak getirilen bir hasta, hastanenin acil servisinde mucizevi bir şekilde hayata döndürüldü.

Nazilli'de yüksekten düşen kişi yaralandı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bahçede ağaçta çalıştığı sırada dengesini kaybederek dere yatağına düşen adam itfaiye ekiplerinin titiz ve dikkatli çalışması sonucu dere yatağından çıkarıldı. Yaralı adam sağlık ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesine götürüldü.

Nazilli'de, başhekimliğe sürpriz isim

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliğine, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın, vekaleten atanacağı öğrenildi.

Başhekim Tetik, görevinden alındı

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Engin Tetik Engin Tetik, görevden alındı.

'Bi Acayip Acil' büyük beğeni topladı

Nazilli Devlet Hastanesi çalışanlarının sahnelediği "Bi Acayip Acil" adlı komedi oyunu izleyenleri kırdı geçirdi.

Nazilli'de ekipler canla başla mücadele etti

Nazilli Devlet Hastanesi’nde olası bir yangın ve sonrasında yaşanabileceklerle ilgili HAP tatbikatı gerçekleştirilirken, tatbikat gerçeği aratmadı.

NDH’den bir yenilik daha

Nazilli Devlet Hastanesi’nde Kardiyak Anjiyo BT cihazı hizmete girdi.

Nazilli Devlet Hastanesi, sinek avlıyor

Ülke genelinde doktorların 26-27 Mayıs iş bırakma eylemi nedeniyle haftanın en yoğun gününde Nazilli Devlet Hastanesi bomboş kaldı.

TIR kaygan yolda tarlaya uçtu

Nazilli’de Bozdoğan yolunda bir TIR şoförü kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden tarlaya uçtu. Kaza sonucu yaralanan şöför sağlık ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Nazilli Devlet Hastanesi bayramlaştı

Nazilli Devlet Hastanesi (NDH)'nde bayramlaşma heyecanı yaşandı. Başhekim Uzm. Dr. Engin Tetik, tek tek servisleri dolaşarak tüm çalışanların bayramını kutladı.

Nazilli'de, yüksekten düşen yaşlı adam ağır yaralandı

Nazilli’ye bağlı İsabeyli Mahallesi’nde güneş enerjisindeki arızaya bakmak için çatıya çıkan emekli öğretmen dengesini kaybederek asansör boşluğuna düştü. Ağır yaralanan yaşlı adam sağlık ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Erim, NDH Anjiyo Merkezi’ni inceledi

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak ve Uğur Soğutma A.Ş. yetkilileri, Nazilli Devlet Hastanesinde hizmete girecek olan Anjiyo Servisi’ni yerinde inceledi.

Nazilli'de silahlı kavga

Nazilli’de gece saatlerinde bir kıraathanede 2 kişi arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu bir kişi silahla ayağından yaralandı. Yaralı şahıs, sağlık ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Nazilli'de ikinci kattan düşen kişi ağır yaralandı

Nazilli’de evinin balkonundan nedeni bilinmeyen bir nedenden düşen şahıs ağır yaralandı. Kanlar içinde kalan yaralı, sağlık ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kervan, NDH Anjiyo Merkezi çalışmalarını inceledi

Sağlık Bakanlığı Koordinatörü Ankara Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Ümit Kervan, Nazilli Devlet Hastanesi’nde yapımına devam edilen Anjiyo Merkezi’nin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Koronavirüse yenilen sağlık çalışanı için lokma hayrı

Koronavirüse yenik düşerek yaşamını yitiren Nazilli Devlet Hastanesi çalışanlarından Şaban Demirtaş için mesai arkadaşları, lokma hayrı gerçekleştirdi.

NDH yeni hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Nazilli Devlet Hastanesi (NDH) Başhekimi Engin Tetik, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Şahin ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Selmin Volaka Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak basın mensuplarıyla bir araya geldi.

NDH personeli sonsuzluğa uğurlandı

Koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybeden Nazilli Devlet Hastanesi teknik personellerinden Şaban Demirtaş gözyaşları içinde sonsuzluğa uğurlandı.

Korona, Nazilli'de bir can daha aldı

Nazilli Devlet Hastanesi personellerinden Şaban Demirtaş, Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi.

NDH’den NAMDER’e teşekkür plaketi

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Engin Tetik, hastaneye yaptığı bağış ve destekten dolayı Nazilli Müteahhitler Derneği (NAMDER) Başkanı Remzi Erdemci ile yönetimine teşekkür plaketi verdi.