Nazilli Ilçe Emniyet Müdürlüğü Haberleri

Nazilli Ilçe Emniyet Müdürlüğü Haberleri

KADES uygulamasıyla ilgili farkındalık çalışması

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, KADES uygulamasıyla ilgili ortak bir çalışmaya imza attı. Nazilli Belediyespor maçı öncesi stadyumda gişe önünde kurulan stantta ekipler broşür dağıtarak hem KADES uygulamasıyla ilgili hem de “Kadına Yönelik Şiddet” suçuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

Miniklere trafikte farkındalık eğitimi

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan Güvenli Trafik Eğitimi Projesi iş birliği protokolü kapsamında farkındalık yaratmak için öğrencilere trafik eğitimleri başladı.

Nazilli'de uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Nazilli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (NARKO) ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine operasyon düzenledi. Operasyonda kapsamında bir kişi tutuklandı.

Nazilli’de zehir tacirlerine geçit yok

Nazilli ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri yaptıkları torbacı operasyonunda, uyuşturucu madde ve tarihi sikkeler ele geçirdi. Operasyonda gözaltına alınan bir kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Zehir taciri tutuklandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir zehir tacirinin yakalandığı operasyonda yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi.

Nazilli’de hapis cezası bulunan zanlı yakalandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, çeşitli suçlardan aranan 1 kişiyi yakaladı.

Nazilli KOM'dan başarılı operasyon

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı KOM Grup Amirliği ekiplerinin son dönemde yaptığı başarılı operasyonlarına bir yenisini daha ekledi.

Nazilli'de üç hırsız polisten kaçamadı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin düzenlediği operasyonlar sonucu 3 hırsız yakalandı.

Yeni evli çiftin evini soyan hırsızlar Nazilli'de yakalandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Polis ekipleri düzenledikleri dev operasyonla Balıkesir'e evli bir çiftin evini soyan hırsızları Nazilli’de yakaladı.

Nazilli NARKO’dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından İsabeyli ve Turan Mahallelerine düzenlenen baskında, yüklü miktarda uyuşturucu madde bulundu.

Nazilli NARKO'dan başarılı operasyon

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, başarılı operasyonlarına bir yenisini daha ekledi.

Nazilli'de bekçiler kaçan şahsı yakaladı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçilerinden kaçan ve kovalamaca sonucu yakalanan şüphelinin üzerinden yüklü miktarda uyuşturucu madde çıktı.

Nazilli polisinden gece mesaisi

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, huzur ve güven ortamı için ilçe genelinde uygulamalara hız kesmeden devam ediyor.

Nazilli’de bir zehir taciri daha yakayı ele verdi

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin ilçede uyuşturucu ile mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor.

Nazilli'de zehir operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, son yaptığı operasyonla başarılarına bir yenisini daha ekledi. Nazilli Narko Ekipleri, T.D. ve A.B. isimli iki sevgili şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığını tespit etti.

Nazilli'de yüzsüz hırsız yakayı ele verdi

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri ilçede hırsızlara göz açtırmıyor.

Gece kartalları hırsızlara geçit vermiyor

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bekçiler, ilçede hırsızlara geçit vermiyor.

Nazilli'de hırsızlara geçit yok

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların huzurunu, can ve mal emniyetini sağlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gece gündüz demeden çalışan ekipler yaptıkları operasyonlarda 3 hırsızlık şüphelisini yakaladı.

Şüpheli şahıs silahla yakalandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri durumundan şüphelendikleri şahsın üzerinde silah ele geçirdi.

Nazilli NARKO'dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor.

Nazilli polisi, kaçak akaryakıta geçit vermedi

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı KOM Grup Amirliği ekipleri, akaryakıt kaçakçılığı yapan 2 şahsın yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesi için operasyon düzenledi.

Aranan şahıs, Nazilli polisinden kaçamadı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, silahlı yaralama olayına karışan 1 kişiyi kıskıvrak yakaladı.

Nazilli NARKO’dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, zehir tacirleriyle mücadelesini aralıksız sürdürüyor.

Nazilli NARKO'dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapan 2 şüpheliyi haftalarca süren takibe aldı.

Nazilli polisi hırsızlara geçit vermiyor

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan operasyonlarda, hırsızlık şüphelileri yakalandı.

Nazilli Emniyetinden gece uygulaması

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, gece uygulamalarına bir yenisini daha ekledi.

Nazilli’de polisten başarılı operasyon

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı KOM Grup Amirliği ekipleri tarafından tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda 8 kişi yakalandı.

Nazilli polisinden sahte alkol operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği ile Bozdoğan İlçe Emniyet Amirliği ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği operasyonda, deve güreşleri öncesi vatandaşları zehirlemek isteyen şahıs yakalandı.

Nazilli'de sıkı denetim

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ile çarşı ve mahalle bekçilerinin katıldığı çalışmada, aranan şahıslara yönelik denetim gerçekleştirildi.

Nazilli NARKO'dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince, tarihinin en fazla ikinci metamfetamin maddesi ele geçirildi.