Nedim Kaplan Haberleri

Nedim Kaplan Haberleri

Kocababa Deresi ıslahında ilk etap tamam

Koçarlı’da Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın girişimleri sonucunda DSİ 21. Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan Kocababa Deresi Islah Projesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Evlilik yolunda ilk adımı attılar

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın yeğeni Ramazan Kaplan ile Ayşegül Akarca, Adnan Menderes Kent Ormanı’nda düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı. Ramazan ile Ayşegül’ün nişan yüzüğü kurdelelerini “Allah tamamına erdirsin” dileğiyle kesen Başkan Kaplan, genç çiftin ailelerini de tebrik etti.

MKYK Üyesi Sarıbaş’tan Başkan Kaplan’a ziyaret

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi, AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcısı Seda Sarıbaş, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ı ziyaret etti. Başkan Kaplan’a hizmetleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileyen Sarıbaş, Koçarlı’nın AK belediyecilikte örnek teşkil ettiğini söyledi.

Cihanoğlu Kulesi halkın ziyaretine açılacak

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ilçenin en önemli tarihi simgelerinden olan Cihanoğlu Kulesi ve Konağı’nın en kısa zamanda halkın ziyaretine açılacağını müjdeledi. Başkan Kaplan, Cihanoğlu Parkı’nın da pandemi sonrasına yetiştirilmesi ve yeni çehresiyle hizmete girmesi için belediye ekiplerine tüm eksikliklerin hızla tamamlanması talimatını verdi.

Hayırseverin hayali gerçek oldu

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde eşi adına okul yaptırma hayali kuran hayırsever Mehmet Küçük'ün hayali gerçek oldu.  

Kaplan’dan darbecilerin unutturduğu Aydınlı Bakan’a vefa

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın vizyon projelerinden olan Koçarlı Belediyesi Hizmet Binası, Türkiye’de aynı zamanda emniyet binasıyla birlikte hizmet verecek olan tek belediye hizmet binası olmasının yanı sıra Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının hatırasını da yaşatacak.   Binanın giriş kısmında Başkan Kaplan’ın isteği üzerine “27 Mayıs Darbesi’nin İlk Şehidi” olan dönemin İçişleri Bakanı Namık Gedik’in rölyefi de bulunacak. 

Bilgi verilmemesini eleştirip, arazinin değerinde alınmasını istediler

Aydın'ın Koçarlı ilçesinde ekonomik sıkıntılarla boğuşan Tariş'in arazisini, belediye meclisi kamulaştırma kararı aldı. Ortaklar ve meclis üyeleri, kamulaştırma ile ilgili Belediye Başkanı Nedim Kaplan'ın kendilerini bilgilendirmediğini iddia etti.