Nuri Arslan Haberleri

Nuri Arslan Haberleri

Mesleki Eğitim Merkezi, Başkan Arslan'ı ağırladı

Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’ı okullarında misafir etti.

Ticaret Odası’nda ‘Arslan’ devam edecek

Nazilli Ticaret Odası’nın yapılan olağan genel kurul seçimlerinde mavi liste ile yarışan mevcut başkan Nuri Arslan 12 komiteden 7’sini alarak seçimi kazandı. Beyaz Liste adayı Erol Karakuş’un 5 komite aldığı seçimde mevcut Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ise 2 oy farkla grubunu kaybetti.

Nuri Arslan baltayı taşa vurdu, gerçeği Milletvekili Erim açıkladı

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Nuri Arslan, ilçeye ikinci Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurulacağı yönünde verdiği müjdeyi AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, yalanladı. AK Partili Erim, “OSB müjdesi için henüz çok erken.” dedi.

TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI TOPLANDI

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, üyelerin sorun ve taleplerini hükümete aktardı.

Kaymakam Yılmaz, NTO’yu ziyaret etti

Karacasu Kaymakamı Hatice Gamze Yılmaz, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ı makamında ziyaret ederek, yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

"Tüm işletmeler derinden etkileniyor"

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, son dönemde elektriğe ve doğalgaza gelen zamların, üretim ve işletme maliyetlerinin açıklanan enflasyondan daha yüksek düzeylere çıkmasına sebep olduğunu açıkladı.

Nazilli’ye Arslan’dan ‘mesleki eğitim okulu’ müjdesi

Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Ulusal Eğitime Katkı Protokolü’nün imza törenine katılan NTO Başkanı Nuri Arslan, Nazilli’ye yeni bir mesleki eğitim okulu müjdesi verdi.

AK Partili Mustafa Savaş’tan NTO’ya ziyaret

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve Nazilli AK Parti İlçe yönetimi Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ı makamında ziyaret etti.

"Uzun Yaşam Projesi, Türkiye’de örnek olacak"

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti hizmet binasına 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Uzun Yaşam Projesi hakkında değerlendirmeler yapan Arslan, 2015 yılından bu yana takip ettikleri projenin Türkiye'ye örnek olacağını kaydetti.

Arslan’dan fuar değerlendirmesi

Almanya’nın Köln şehrinde 09-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Anuga Gıda Fuarı’ndan dönen Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, fuarı değerlendirdi. Arslan, “Fuarda yer alan NTO üyesi firmalar için Ticaret Odasının da orada bulunması moral kaynağı olmuştur” dedi.

Arslan, “İhracatta yükseliş sürüyor”

Nazilli Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Aydın’ın 2021 yılı Eylül ayı ihracat rakamları hakkında bilgiler verdi. Arslan, “İlimizin 2021 yılı Eylül ayı ihracatı, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 23 artmıştır” ifadelerini kullandı.

Nazilli’de kuru incir alım sezonu başladı

Nazilli’de kuru incir alım sezonu başladı. Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, “Pandemi sürecinin getirdiği ekonomik kayıpların en kısa sürede telafi edileceğine inanıyorum. Bu telafinin en güzel yolu da ihracattır” dedi.

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’dan NTO’ya ziyaret

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Nazilli Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Erol, Başkan Arslan'a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

AK Partili Posacı’dan NTO’ya ziyaret

AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Nazilli Ticaret Odasını ziyaret etti. NTO Başkanı Nuri Arslan, milletvekili Posacı’ya üyelerinin sorunlarını dile getirirken, çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Nuri Arslan güven tazeledi

Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı. Kafa kafaya giden seçimde Mevcut Başkan Nuri Arslan, Cihan Gevrekoğlu karşısında oyların çoğunluğunu alarak 4’ncü dönemine başladı.

Nuri Arslan; “Ortaklarımızın teveccühünü bekliyoruz”

Aydın’ın Nazilli ilçesinde sanayi esnafını bir araya getirmek için 49 yıl önce kurulan S.S. Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, 17 Temmuz’da olağan kongresini gerçekleştirecek. Bin 2 ortağın sandık başına gideceği kongre öncesi mevcut Başkan Nuri Arslan ve yönetim kurulu üyeleri değerlendirmede bulundu.

NTO'da mesleki yeterlilik belgesi sınavı yapıldı

Nazilli Ticaret Odası (NTO), tarafından makina bakımcı mesleki yeterlilik belgesi sınavı yapıldı.

'Nefes Kredisi bizleri sevindirdi'

Ticaret Odası üyeler için açıklanan Nefes Kredisi’ni değerlendiren Nazilli Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, “Nefes Kredisi bizleri sevindirdi. NTO üyeleri için toplamda yaklaşık olarak 15 Milyon TL’lik bir kredi tahsisi öngörüyoruz.” dedi.

CHP heyetinden NTO'ya ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili heyeti, Nazilli Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Başkan Nuri Arslan’la bir araya gelen milletvekilleri, esnafın sıkıntıları hakkında bilgi aldı.

Ticaret Odası'ndan üyelerine aşı desteği

Nazilli Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ın girişimleriyle aşılama takviminde yer alan oda üyeleri için öncelik kazandırıldı.

Arslan; 'İş yeri yasaklarının 1 Haziran'a uzatılması, hibe desteklerini zorunlu kılmıştır'

İşletme sahiplerinin yaşadığı zor durumun görmezden gelinmesinin, telafisi mümkün olmayan kayıplara neden olacağını belirten Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, “İş yeri yasaklarının 1 Haziran’a uzatılması, hibe desteklerini zorunlu kılmıştır.” dedi.

NTO, Ege ve Marmara odaları istişare toplantısına katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) merkezinde video konferans ile yapılan toplantıya, oda ve borsaların başkanları katıldı. Nazilli Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ın iştirak ettiği toplantı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşti. 

İYİ Parti'den Nazilli Ticaret Odası'na ziyaret

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk ile ilçe yönetim kurulu üyeleri Nazilli Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti. Parti heyeti NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan tarafından karşılandı.   

Arslan: 'Haluk Başkanın destek ve yardımları bize güç vermiştir'

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, MHP il ve ilçe teşkilat başkanları ile yönetim kurulu üyelerini NTO hizmet binasında misafir etti. Arslan, “Özellikle odanın hizmet binası yerinin satın alınmasında, o dönem belediye başkanı olan Haluk Alıcık’ın destek ve yardımlarını gördük” dedi.

NTO Başkanı Arslan'dan Ökdem'e ziyaret

Nazilli Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile asaleten Aydın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Ökdem’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Nazilli Ticaret Odası, klavyeli tablet bilgisayar dağıtımı gerçekleştirdi

Nazilli Ticaret Odası (NTO), AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in katılımıyla eğitim yardımı kapsamında klavyeli tablet bilgisayar dağıtımı gerçekleştirdi. NTO olarak her yıl eğitim yardımı yaptıklarını ifade eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, “NTO, bölgemizin sadece iktisadi anlamda değil eğitim anlamında da ihtiyaçlarını karşılama gayreti içindedir.” dedi. 

Nazilli Ticaret Odası, klavyeli tablet bilgisayar dağıtımı gerçekleştirdi

Nazilli Ticaret Odası (NTO), AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in katılımıyla eğitim yardımı kapsamında klavyeli tablet bilgisayar dağıtımı gerçekleştirdi. NTO olarak her yıl eğitim yardımı yaptıklarını ifade eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, “NTO, bölgemizin sadece iktisadi anlamda değil eğitim anlamında da ihtiyaçlarını karşılama gayreti içindedir.” dedi.