Ömer Özmen Haberleri

Ömer Özmen Haberleri

CHP'li Alptekin'den Ömer Özmen'e sert eleştiri!

CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin’den AKP Aydın il Başkanı Ömer Özmen’e sert eleştiri geldi. Özmen’in yerel seçim yenilgisini hazmedemediğini söyleyen Alptekin, Akp’li il başkanına tavsiyelerde bulundu.

Aydın’a ulaşım ve iletişimde 4.5 milyar liralık yatırım

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Hükümetleri tarafından Aydın'a 19 yılda 4.5 milyar lira ulaşım ve iletişim yatırımı yapıldığını söyledi.

CHP’li Alptekin’den AK Parti’li Özmen’e tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, yayımladığı basın açıklamasında AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’i eleştirdi.

AK Parti’de Cumhurbaşkanı hareketliliği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın’ı ziyareti öncesinde AK Parti İl Başkanlığı’nda koordinasyon toplantısı yapıldı.

Nazilli’de ittifak ortakları bir araya geldi

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Nazilli’de MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

"Özmen, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş"

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’in Aydın Büyükşehir Belediyesi ile ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösteren CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, “Özmen, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş.” dedi.

AK Parti Teşkilatı, Buharkent'te esnaf ve vatandaşlarla buluştu

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Buharkent’i ziyaret ederek esnaf ile vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Ziyarette Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, AK Parti İl Başkanı Özmen’e ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Özmen, “Ülkemiz güçlü bir tarım  sektörüne kavuştu"

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, son 18 yılda AK Parti hükûmetinin uyguladığı projeler ve sağladığı desteklerle, ülkenin çok güçlü bir tarım orman sektörüne kavuştugunu söyledi. 

AK Partili Özmen, Yenipazar'da esnaf ve vatandaşlarla buluştu

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Yenipazar’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ile vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen AK Partili Özmen, desteklerinden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti. 

AK Partili Özmen: 'AK Parti'ye esnaf gönlünü açtı'

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde esnafın kendilerini içtenlikle karşılayıp gönüllerini açtığını söyledi. 

Özmen, Bakan Pakdemirli’ye teşekkür etti

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın’la ilgili müjdeler paylaşmalarına vesile olduğu için Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye hemşehrileri adına teşekkür ettiğini söyledi. 

Özmen: 'Üreticimiz daha çok kazanacak'

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, devlet tarafından tarım sektörüne yapılacak yatırımlar, verilecek desteklerle Aydınlı üreticilerin daha çok kazanacağını söyledi.

AK Parti, Aydın'da kongrelerini tamamladı

Aydın’da AK Parti Teşkilatlarının kongre süreci AK Parti İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nin gerçekleştirilmesinin ardından tamamlandı.

AK Partili Özmen: 'Hemşehrilerimizle gönül bağımızı daha da güçlendiriyoruz'

Efeler’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “Her kapıyı çalıyor, gönül bağımızı daha da güçlendiriyoruz.” dedi. 

AK Parti Aydın, A Takımı'nı belirledi

Aydın'da Ömer Özmen başkanlığındaki Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Yönetim Kurulu, kendi içinde yaptığı görev dağılımı sonucu Yürütme Kurulu'nu belirledi.

Alıcık'tan, Özmen'e hayırlı olsun ziyareti

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, AK Parti Aydın İl Başkanlığı’na yeniden seçilen Ömer Özmen’i ziyaret ederek görevinde başarı diledi.

Ömer Özmen: 'Aydın kan kaybediyor'

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Millet İttifakı içerisinde yer alan Büyükşehir Belediyesi ile üç büyük ilçe belediyesinin kavgasının Aydın’a kan kaybettirdiğini söyledi.

'Esnafımız, hükümetimizin desteklerinden memnun'

Sultanhisar’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “Esnafımız, hükümetimizin verdiği desteklerden memnun olduğunu söyledi. AK Parti olarak her zaman esnafımızın yanındayız.” dedi.

Aydınlı üreticilere 5.8 milyonluk yem desteği

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın’da devlet tarafından 11 bin 952 yetiştiriciye 5 milyon 865 bin lira yem desteği ödendiğini söyledi. 

'Her gün seçim varmış gibi çalışacağız'

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın İl Başkanlığı'na yeniden seçilmesinin ardından ilk ziyaretini İncirliova'ya yapan Ömer Özmen, "Biz, 2021 yılını adeta her gün seçim varmış gibi çalışarak geçirmenin gayreti içerisinde olacağız" dedi.