Özlem Çerçioğlu Haberleri

Özlem Çerçioğlu Haberleri

Başkanlardan Çerçioğlu'na ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin ve İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Muhtar Yılmaz'dan Çerçioğlu'na hizmet teşekkürü

Nazilli Durasıllı Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallesine yapılan hizmetler nedeniyle Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Aydınlılar, Çerçioğlu’nu zirveye çıkardı

SONAR araştırma şirketi tarafından yapılan anket sonuçlarına göre Türkiye’de en beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanları arasında ilk sırada Özlem Çerçioğlu yer aldı. Onu Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen takip etti.

Nazilli'de 30 yıllık hayal gerçek oldu

Aydın BüyükşehirBelediye Başkanı Özlem Çerçioğlu: "Doğduğum topraklara hizmet etmekten onur duyuyorum, gurur duyuyorum"

Başkan Çerçioğlu'ndan LGS birincilerine scoter hediyesi

2022 Yılı Liselere Geçiş Sistemi'nde (LGS) birinci olan Aydınlı gençler Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.

'Yargı önünde hesabını vereceksiniz'

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Ali Çankır, son günlerde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Başkan Özlem Çerçioğlu’na sistematik ve bilinçli iftiralar atıldığını iddia etti. Çankır, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Demokratik yollarla asla mağlup edemedikleri belediye başkanımız karşısında, iftira atıp, kumpas kurmak çabanız dışında tek bir yöntem yok” ifadelerini kullandı.

Nazillili muhtarlardan Başkan Çerçioğlu'na teşekkür

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli'de alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Özlem Çerçioğlu ve ekiplerinin çalışmalarından memnun olan mahalle muhtarları, sosyal medya hesaplarından teşekkürlerini iletiyor.

Gedikaltı'nda çocuklar yeni parkına kavuştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Gedikaltı Mahallesi'ne yeni bir park kazandırdı. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatları doğrultusunda Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı tarafından Gedikaltı Mahallesi'nde yapılan oyun parkı hizmete girdi.

Çerçioğlu'na pankartlı teşekkür

Aydın’ın Buharkent ilçesinde Şoförler ve Otomobilciler Odası keşkek hayrı düzenledi. Buharkent Otobüs Terminali’nde düzenlenen keşkek hayrında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür pankartı asıldı.

Çerçioğlu, miniği kendi eliyle besledi

Aydın Büyükşehir Başkanı Özlem Çerçioğlu, Anneler Günü nedeniyle tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın oğlunun sünnet cemiyetine katılan Çerçioğlu, kucağına aldığı bir bebeğe annelik şefkatiyle karnını doyurdu.

Başkan Çerçioğlu'ndan çağrı

Yeni seçilen Aydın Bakkallar, Bayiler, Büfeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu ile Disiplin Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Seçkin önderliğinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Çerçioğlu ziyarette işadamları başta olmak üzere hayırsever vatandaşlara bir çağrıda bulunarak bakkalların veresiye defterlerini satın almaya davet etti.

AYDIN BŞB'DEN KADİR GECESİ’NDE LİMONATA HAYRI

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadir Gecesi’nde camilerde limonata hayrı yaptı. Bu özel gece için yapılan hayırdan alan vatandaşlar Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Muhtar Çetinbağ’dan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Buharkent Gelenbe Mahalle Muhtarı Osman Çetinbağ, ASKİ ekiplerinin son olarak mahallesinde yaptığı çalışmalardan dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ve ekibine teşekkür etti.

Arapapıştı Kanyonu'nda tekne turları başladı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun turizme kazandırdığı Kemer Barajı üzerindeki Arapapıştı Kanyonu, zümrüt yeşili sularının yükselmesiyle birlikte bu yıl da gezginlerin uğrak yeri olmaya başladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin 2 saatlik tekne gezileri düzenlediği kanyon güzelliğiyle görenleri büyülüyor. Başkan Çerçioğlu ise herkesi bu doğal güzelliği görmeye davet etti.

Muhtar Karabulut'tan Çerçioğlu'na teşekkür

Nazilli Işıklar Mahalle Muhtarı Mustafa Karabulut sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ASKİ'nin su arama çalışmalarının mutlu sonla neticelendiğini duyurdu. Karabulut, Işıklar Mahallesi’nde yapılan çalışmalar nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Aydın BŞB, vatandaşın yanında

Aydın Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan ayı öncesi Nazilli Perşembe Pazarı’nda sıcak çorba dağıtımı gerçekleştirdi. Kış mevsimi boyunca yapılan çorba ikramından memnun olan esnaf ve vatandaşlar, başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Çerçioğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ziyaret ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu belediyenin çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Başkan Çerçioğlu, “Zeytinime dokunma’

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, zeytinlik alanda madencilik faaliyetlerinin yapılmasına yönelik alınan karara tepki gösterdi. Başkan Çerçioğlu, zeytin hasadı yaptığı fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak “Zeytinime dokunma” ifadelerini kullandı.

Aydın BŞB'den bebek ve hasta bezi desteği

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun toplumun tüm kesimlerine ulaşmayı sağlayan sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışan Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda insan odaklı hizmetlerini sürdürüyor.

Başkan Çerçioğlu’ndan ‘savaşa hayır’ mesajı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Rusya ve Ukrayna arasında savaşın başlamasının ardından Atatürk’ün ‘Yurtta sulh, cihanda sulh’ sözünü hatırlatarak ‘savaşa hayır’ dedi.

NGC'den Başkan Çerçioğlu'na ziyaret

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özmen, yeni seçilen yönetimiyle birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

'Pandemi döneminde yanımızda bir tek Özlem başkan vardı'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Bülent Tezcan, Söke’de oda başkanları ile bir araya geldiği ziyarette oda başkanlarından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür üstüne teşekkür geldi.

Başkan Çerçioğlu, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Gazetecilerin demokrasinin vazgeçilmezlerinden biri olduğunu belirten Başkan Çerçioğlu, “Çağdaş bir Türkiye için düşünen, kalemleriyle, fotoğraf makineleriyle, kameralarıyla emek veren; fakat doğru haberden ödün vermeyen tüm gazeteci dostlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.” dedi.

Başkan Tuncel'den Özlem Çerçioğlu mutluluğu

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Çerçioğlu, 'Ben de otizmli çocuk annesiyim'

Kayseri Engelsiz Yaşam Buluşması'nda konuşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, çocuğuna otizm teşhisi konulduğunu, sesi titreyerek anlattı.

Başkan Çerçioğlu, “Kente anne gözüyle bakıyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Kayseri’de düzenlediği ‘Engelsiz Yaşam Buluşması’ toplantısına katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Kente bazen belediye başkanı gözüyle, bazen kadın gözüyle, en çok da anne gözüyle bakıyorum. Beldemde, kentimde eğer vatandaşlarımızın, çocuklarımızın hayatını kolaylaştıramıyorsam ben o kentte belediye başkanlığı yapamam.” dedi.

Çerçioğlu, Kayseri’de çalıştaya katıldı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP’li Belediye Başkanları Engelsiz Yaşam Çalıştayı’na katıldı.

Başkan Çerçioğlu, "Mansur Yavaş'ın yanındayız"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a yönelik ‘Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin, artık kendisinin arkasında bir ülkücü nefes vardır.’ açıklamaları üzerine CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan Yavaş’a destek geldi.

Başkan Çerçioğlu, Atça Pazarı'nı ziyaret etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya ile birlikte Atça Pazarı'nı ziyaret etti. Başkan Çerçioğlu pazarda vatandaşlarla sohbet ederek vatandaşların ve pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

Ölürüm Türkiyem çaldı, Fatih Atay kaçtı

Cumhuriyetin 98'inci yıldönümü kutlamaları kapsamında Aydın CHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen yemekli resepsiyonda Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay krizi yaşandı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından çalınan Ölürüm Türkiyem şarkısı başlar başlamaz Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay ve beraberindekiler hızlıca salonu terketti. Fatih Atay'ın tepkisine Özlem Çerçioğlu, "Biz kadını ve erkeği ile bu vatan için can vermiş bir milletin torunlarıyız" diye cevap verdi.