Şahin Haberleri

Şahin Haberleri

Nazilli, Canbey & Wolker ile coşacak

Nazilli’ye bağlı İsabeyli Mahallesinde bulunan Doğa Beach’in düzenleyecek olduğu ‘Back To School’ partisinde gençlerin sevdiği grup Canbay & Wolker ve DJ Bensu Şahin sahne alacak.

DEVA Partili Şahin: “Sansür yasasına biz de karşıyız”

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ni (NGC) ziyaretinde TBMM’de görüşmeleri süren Basın Yasasına değindi. “Sansür yasasına biz de karşıyız” diyerek tepkisini dile getiren Şahin, tasarının kanunlaşmaması için mecliste mücadele vereceklerini vurguladı.

Nazilli'de yeni haftaya acı haberle başladı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde emlakçılık mesleğiyle uğraşan ve çevresi tarafından sevilen bir isim olan Şahin Bora(43), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 

NDH yeni hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Nazilli Devlet Hastanesi (NDH) Başhekimi Engin Tetik, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Şahin ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Selmin Volaka Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yavuz Selim İlkokulu Öğretmeni Aytar’dan yeni e-Twinning projesi

Nazilli Yavuz Selim İlkokulu 4/F öğretmeni Maral Aytar, hazırladığı ‘Sosyal Duygusal Öğrenme ile Varız’ e-Twinning projesini öğrencileri ve okul müdürü Erdem Şahin ile paylaştı.

Nazilli’de İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yaralı şahini kurtardı

Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, zeytin bahçeleri içerisinde buldukları yaralı şahini, Aydın Milli Parklar Müdürlüğüne teslim etti.

İncir ağacına kendini astı

Bozdoğan'a bağlı Alamut mahallesi yakında bulunan Akçay mesire alanında incir ağacına asılı bir erkek cesedi bulundu. İntihar eden kişinin psikolojik sorunları olduğu iddia edilirken, cesedin 29 yaşındaki Mustafa Şahin olduğu belirlendi.

Aslı hemşire, son yolculuğuna uğurlandı

Nazilli’de kolon kanseri ile mücadele eden 20 yıllık hemşire Aslı Yakut Şahinoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Şahinoğlu için, görev yaptığı Nazilli Devlet Hastanesi bahçesinde tören düzenlendi.

ARGE listesine Aydın’dan 2 firma girdi

Türkiye’nin Ar-Ge harcamaları en yüksek 500 şirketi arasında Aydın’dan 2 firma yer aldı. Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, listedeki Jantsa ve EYS Metal firmalarını tebrik etti.

ADÜ’lü araştırma görevlisine TUBİTAK desteği

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Veteriner Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi Hande Sultan Şahiner, projesiyle TÜBİTAK’tan destek almaya hak kazandı.

Başkan Şahin, Aydınlı üç firmayı tebrik etti

Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’” listesine girmeyi başaran Aydınlı 3 firmayı tebrik etti.

Aydın'ın ihracatı arttı

Aydın Sanayi Odası (AYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, mart ayı ihracatının bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 17,9 artarak 79,2 milyon dolar olarak gerçekleştiğini açıkladı. 

Hak-İş'in Aydın İl Başkanı Nefise Şahin oldu

Türkiye'nin ikinci en büyük İşçi Konfederasyonu olan Hak-İş Aydın İl Başkanlığı'na, bir süre önce Öz Sağlık-İş Aydın İl Başkanlığına getirilen Nefise Şahin atandı. 

İhracat 2021’e yükselişle başladı

Aydın’dan Ocak 2021’de 62.5 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildiğini ifade eden Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, yeni yılda ihracattaki artışın sevindirici olduğunu söyledi. 

Vurulan şahinin kanadına platin takıldı

Aydın'da duyarsız vatandaşlar tarafından vurularak kanadından yaralanan şahin, tedavi altına alındı.

Nazilli'de bitkin halde bulunan şahine yaşam eli

Aydın’da bitkin halde bahçede bulunan şahin, veteriner hekim Ömer Ozan tarafından acil müdahale yapıldıktan sonra Milli Parklar Genel Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Tedavisinin tamamlanmasının ardından şahin, yeniden doğaya bırakılacak.