Ses Gazetesi Haberleri

Ses Gazetesi Haberleri

Dedeoluk ailesinin acı günü

Aydın SES Gazetesi muhabirlerinden Özgür Dedeoluk’un hayatını kaybeden dedesi Halil Dedeoluk (76), Karacasu’da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

‘Yeni Mahalle olarak yollarımızın yapılmasını beklemeye devam ediyoruz’

Aydın SES Gazetesi’nde yayımlanan Muhtarlar Konuşuyor haber dizisinin konuğu, Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Kaysal oldu. Yeni Mahalle’de 2 dönemdir muhtarlık yapan Kaysal, mahallenin sorunlarını paylaştı.

Nazilli ADD'den engelli Songül'e yardım eli

Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Ses Gazetesi’nde yayımlanan haber üzerine hayırseverlerden yardım bekleyen engelli Songül Kemiksiz’i evinde ziyaret etti. Kemiksiz’e erzak ve bir engelli arabası hediye edildi.

Kılıç, Yazı İşleri Müdürü oldu

Aydın Ses Gazetesi Muhabiri Timuçin Kılıç, Nazilli'nin tek günlük gazetesi Adalet'te Yazı İşleri Müdürü olarak göreve getirildi.

Metin Can’ın acı günü

Aydın SES Gazetesi çalışanı Metin Can’ın hayatını kaybeden babası 81 yaşındaki Mustafa Can, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

SGK Müdürü Esentürk'den yerel gazetelere ziyaret

Nazilli Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Erdem Esentürk, SES ve Adalet Gazetesi’ni ziyaret etti. Yazı İşleri Müdürü Ümit Özmen’in ev sahipliği yaptığı, sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Esentürk, kurumun işleyişi hakkında bilgiler verdi. 

Akgül Medya Grup, Türkiye'nin en dikkat çeken yerel basın listesine girdi

Aydın’ın en eski yerel gazetelerinden Ses Gazetesi ve Nazilli’nin tek günlük vasıflı gazetesi Adalet Gazetesi, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Journo.com.tr'nin hazırladığı Türkiye'nin en dikkat çeken 150 yerel basın listesine girdi.