Uyuşturucu Haberleri

Uyuşturucu Haberleri

Yolcu otobüsünde uyuşturucuyla yakalandı

Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde jandarmanın durdurduğu otobüste, üzerinde uyuşturucu ele geçirilen yolcu tutuklandı.

Nazilli'de uyuşturucu operasyonu

Nazilli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, 2 zehir tacirini amansız takip sonucu yakaladı.

Nazilli'de uyuşturucu sevkiyatına polis engeli

Aydın Nazilli'de yılbaşı öncesi otomobille uyuşturucu getiren 6 şüpheli gözaltına alınırken 271 gram uyuşturucu ele geçirildi.

Nazilli'de uyuşturucu partisine baskın

Son günlerde çok sayıda başarılı operasyona imza atan Nazilli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, dün akşam saatlerinde Karaçay Mahallesinde bulunan bir evde uyuşturucu partisi düzenlendiği ve uyuşturucu madde satışı yapıldığını tespit etti. Akşam saatlerinde operasyonun düğmesine basan narkotik ekipleri, evde bulunan ve uyuşturucu partisi düzenleyen birisi kadın 8 kişiyi kısa sürede yakaladı.

Buharkent polisi, zehir tacirine geçit vermedi

Buharkent Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri bir zehir tacirinin ikametine yaptıkları operasyonda, bahçeye dikilmiş Hint kenevirinin yanı sıra uyuşturucu maddeye dönüştürülmeye hazır Hint keneviri ele geçirdi.

Nazilli'de uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Nazilli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (NARKO) ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine operasyon düzenledi. Operasyonda kapsamında bir kişi tutuklandı.

Nazilli’de zehir tacirlerine geçit yok

Nazilli ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri yaptıkları torbacı operasyonunda, uyuşturucu madde ve tarihi sikkeler ele geçirdi. Operasyonda gözaltına alınan bir kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Zehir taciri tutuklandı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir zehir tacirinin yakalandığı operasyonda yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi.

Nazilli NARKO’dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından İsabeyli ve Turan Mahallelerine düzenlenen baskında, yüklü miktarda uyuşturucu madde bulundu.

Nazilli'de dev uyuşturucu operasyonu

Nazilli’de uyuşturucu madde ticaretine yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor.

Nazilli'de bekçiler kaçan şahsı yakaladı

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçilerinden kaçan ve kovalamaca sonucu yakalanan şüphelinin üzerinden yüklü miktarda uyuşturucu madde çıktı.

Nazilli emniyetinden dev operasyon

Nazilli'de polis ekipleri yaptıkları operasyonla çok sayıda çalıntı mal ve kullanıma hazır uyuşturucu madde ele geçirdi.

Nazilli’de bir zehir taciri daha yakayı ele verdi

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin ilçede uyuşturucu ile mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor.

Uyuşturucu taciri Nazilli’de yakalandı

Aydın’ın Nazilli ilçesine uyuşturucu sokmak isteyen şahıs polisin operasyonu ile kıskıvrak yakalandı.

Nazilli'de aranan kişi yakayı ele verdi

Nazilli'de, motosiklet üzerinde iki kişi seyir halindeyken bekçiler tarafından şüphe üzerine durdurularak arama yapıldı. Yapılan GBT sorgulamasında aranan şahıs yakalandı. Diğer şahsın üzerinden de uyuşturucu çıktı.

Nazilli'de zehir operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, son yaptığı operasyonla başarılarına bir yenisini daha ekledi. Nazilli Narko Ekipleri, T.D. ve A.B. isimli iki sevgili şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığını tespit etti.

Nazilli'de uyuşturucu operasyonu

Nazilli polisi gün boyu uygulama yaptığı metruk binalarda çok sayıda kişiyi gözaltına alarak bol miktarda uyuşturucu ele geçirdi.

Nazilli'de uyuşturucu operasyonu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde jandarma ekiplerince bir eve düzenlenen operasyonda 2 kilo esrar ele geçirildi. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.

Nazilli’de uyuşturucu operasyonu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda 200 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan iki şüpheli mahkeme tarafından tutuklandı.

Nazilli NARKO'dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor.

Nazilli'de 'Cat' uyuşturucuya geçit vermedi

Nazilli'de polis ekipleri narkotik dedektör köpeği Cat ile bir eve yaptıkları operasyonda uyuşturucu madde ve 11 bin TL ele geçirdi.

Nazilli’de uyuşturucu operasyonu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde jandarmanın bir eve yaptığı operasyonda uyuşturucu madde ile 2 tabanca ele geçirildi. Operasyonda bir kişi gözaltına alındı.

Nazilli NARKO’dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, zehir tacirleriyle mücadelesini aralıksız sürdürüyor.

Nazilli NARKO'dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapan 2 şüpheliyi haftalarca süren takibe aldı.

Nazilli’de bekçiler uyuşturucuya geçit vermiyor

Nazilli’de çarşı ve mahalle bekçileri, şüpheli bir kişiyi kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalarken, şahsın üzerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi.

Nazilli’de bekçiler uyuşturucuya geçit vermiyor

Nazilli’de çarşı ve mahalle bekçileri, şüpheli bir kişiyi kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalarken, şahsın üzerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi.

Cumhuriyet Kadınları’nın ‘Anne Hareketi’ projesi hız kesmiyor

Cumhuriyet Kadınları Derneği Nazilli Şubesi, uyuşturucu ile mücadelede Anneler Hareketi projesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Nazilli’de Gece Kartalları suçlulara nefes aldırmıyor

Nazilli’de bekçiler, huzur ve güvenliği sağlamayı sürdürüyor. Gece Kartalları olarak adlandırılan bekçiler, hırsızlar ve uyuşturucu satıcılarından aranan şahıslara kadar çok sayıda suçluyu yakalamayı başararak kentte huzura vesile oluyor.

Nazilli NARKO'dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince, tarihinin en fazla ikinci metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Nazilli'de NARKO, zehir tacirlerine göz açtırmıyor

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin uyuşturucu madde ticaretini önlemeye yönelik operasyonları aralıksız devam ediyor.