Yardım Kampanyası Haberleri

Yardım Kampanyası Haberleri

Nazilli'de 'Alparslan' için yardım seferberliği

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) ile ToyCity Nazilli İşletmesi iş birliğinde düzenlenen örnek etkinlik kapsamında, işletmenin bir günlük geliri SMA Tip-1 ölümcül kas hastası Alparslan Sarıboğa için başlatılan yardım kampanyasına bağışlandı.

Alperenler’den duyarlı davranış

Nazilli Alperen Ocakları tarafından kanser hastası olan bir vatandaş için yardım kampanyası başlatıldı.

Kuyucak, afetzedeler için tek yürek oldu

Kuyucak Kaymakamlığı ve Kuyucak Belediyesi, sel afetlerinin yaşandığı bölgeler için yardım kampanyası düzenleyerek toplanan yardımları afet bölgelerine ulaştırıyor.

Minik Ela ve arkadaşlarından büyük hareket

Bolu'da yaşayan Nazillili 11 yaşındaki Ela Kasırga, memleketi Aydın ve ülkenin dört bir yanında yaşanan orman yangınlarında evleri yanan arkadaşları için yardım kampanyası düzenledi. Ela ve arkadaşları yardımlarını Gazeteci Ali Soydemir aracılığıyla Aydın’ın Nazilli ilçe Kaymakamına ulaştırdı.

Buharkent huzurevi için 200 bin lira bağışlandı

Aydın’ın Buharkent ilçesinde yapılması planlanan huzurevi için başlatılan yardım kampanyasına Orçun Topçu ve Özkan Çetin, 100’er bin lira bağışta bulundu.

'Aydınlı Genç Deveciler'den Samet’e destek

Aydın'da kaza sonucu iki kolunu kaybeden Samet Aktepe'ye protez kollar takılması için başlatılan yardım kampanyasına, 'Aydınlı Genç Deveciler' destekte bulundu.

Başkan Özcan’dan örnek yardım

Nazilli Belediyesi, 2 çocuğu ile yalnız yaşayan diyabet hastası 44 yaşındaki Songül Kemiksiz’e temizlik, gıda, yakacak, mobilya ve TV yardımı yaparak destek oldu.

Mustafa hayaline kavuştu

Aydın'ın Germencik ilçesinde SMA ve ölümcül kas hastası 3 yaşındaki Mustafa Duru'nun yürüteç ve mikro tekerlekli sandalye hayali, hayırsever vatandaşların desteğiyle gerçekleşti. Mustafa'nın yüzü, başlatılan yardım kampanyası kapsamında 45 bin lira toplanarak alınan yürüteç ve tekerlekli sandalyeyle güldü. 

Küçük Şura yardım bekliyor

 Aydın’da tümörlü sol ayağı geçirdiği ameliyatla kesilmekten kurtulan 4 yaşındaki Şura Çalışkan’ın İstanbul’da süren tedavisinin masraflarının karşılanması amacıyla Aydın Valiliği’nce yardım kampanyası başlatıldı. Ailesi, küçük kızın sağlığına kavuşması için hayırseverlerin desteğini bekliyor.