Zafer Mahallesi Haberleri

Zafer Mahallesi Haberleri

Mozaik Kişisel Etkinlik Kursu törenle açıldı

Nazilli’nin Zafer Mahallesi’nde Mozaik Kişisel Etkinlik Kursu geniş katılımlı, görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

Certel ve Bilgen, vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor

Nazilli’ye bağlı Zafer Mahallesi’nde her sene ramazan öncesi başlatılan ücretsiz ekmek dağıtımı, bu sene yıl başında başladı. Muhtar Certel, “Bu ekmek hayrımız tamamen ihtiyaç sahibi ailelerimize verilecektir” dedi.

Nazilli’de yapılmadık yol kalmayacak

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan yeni yılın ilk mesai günü Pınarbaşı Mahallesi 4/5 sokak ile Zafer Mahallesi 1711 ve 1705 sokaklarda yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Nazilli'de otomobil ile motosiklet çarpıştı

Aydın'ın Nazilli ilçesi Zafer Mahallesi 80 sokak ile 87/1 sokak kesişiminde motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu gerçekleşen kazada motosiklet sürücüsü yaralandı.

Nazilli'de çöp ev!

Nazilli Zafer Mahallesi’nde komşularının kötü koku nedeniyle ihbar ettiği vatandaşın evi Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından temizlendi. 

Nazilli'de ekmek yardımı devam ediyor

Ramazan coşkusu 81 ilde devam ediyor. Nazilli Zafer Mahallesi’nde her yıl yapılan ücretsiz ekmek yardımı bu sene de hız kesmeden devam ediyor.

Zafer Mahallesi’nde yol çalışmaları devam ediyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Zafer Mahallesi 28/4 Sokak’ta yol yenileme, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Muhtar Certel’den örnek kampanya

Nazilli Zafer Mahallesi Muhtarı Mustafa Certel, geçen sene hayata geçirdiği fişli ekmek kampanyasını bu sene yeniden başlattı.

Zafer Mahallesi’nde yoğun mesai

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Zafer Mahallesi 14/4 Sokak’ta yapımı tamamlanan yol yenileme çalışmaları ile Süleyman Demirel Parkı’nda devam eden faaliyetleri inceledi.

Nazilli'de başarılı operasyon

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine bağlı polis ekipleri, Zafer Mahallesindeki bir eve uyuşturucu operasyonu düzenledi.

Nazilli Belediyesi’nden Zafer’de yol atağı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin gelişen ve büyüyen noktalarından biri olan Zafer Mahallesi 1730 Sokak ve çevresinde yer alan 6 farklı bağlantı noktasında yürüttüğü yol yapım çalışmalarında sona geldi.

Zafer Mahallesi’nde yatırımlar sürüyor

Nazilli Belediyesi ekipleri; Zafer Mahallesi’nde yürüttüğü çalışmalar kapsamında 1721 ve 1730 Sokak’ta yol açma ve bordür döşeme faaliyetlerine başladı.

Zafer Mahallesi’nde yeni yollar açılıyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zafer Mahallesi 1717 Sokak’ın doğu ve batısında kalan yaklaşık 2 bin 400 metrekare alanda yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Kuaför Özay'dan Zafer Mahallesinde 2'nci şube

Nazilli Altıntaş Mahallesi Kuaförler Sokağı’nda yıllardır hizmet veren Kuaför Özay, 2’nci şubesini Zafer Mahallesi’nde görkemli bir törenle hizmete açtı.

Muhtar Certel, temizlik işlerine teşekkür etti

Nazilli Zafer Mahallesi Muhtarı Mustafa Certel, mahallesindeki araziye bakım yaparak güzelleştiren Nazilli Belediyesi’ne sosyal medya hesabından teşekkür etti.

Nazilli’de Gül Esin Parkı açıldı

Nazilli Belediyesi tarafından Zafer Mahallesi 1703 Sokak’ta kurulan ve Türkiye’nin seçilmiş ilk kadın muhtarı Gül Esin’in isminin verildiği park, düzenlenen törenle açıldı. 

Fotoğraflama çalışması vatandaşları tedirgin etti

Nazilli’de Adres Kayıt Sistemi’nde (AKS) yapılan yenileme çalışması nedeniyle görevlilerin gerçekleştirdiği fotoğraflama çalışması, vatandaşlarda tedirginlik doğurdu. Konuyla ilgili şikayetler aldığını ifade eden Zafer Mahallesi Muhtarı Mustafa Certel, “Yapılan çalışma Nazilli Kaymakamlığı’nın izni ve bilgimiz dahilindedir” dedi. 

Nazilli'ye 2 yılda 8 park ve 1 meydan kazandırıldı

Nazilli Belediyesi ekipleri Zafer Mahallesi 87/1 sokakta yer alan yaklaşık bin 100 metrekare alanda park yapım çalışmalarına başladı. 2 yıllık görev süresi boyunca ilçeye toplam 8 yeni park ve 1 meydan kazandıran Başkan Özcan, kentin sosyal ve ekonomik açıdan gelişmesi için var gücüyle çalıştıkları mesajını verdi.

Muhtar ve fırıncıdan örnek hayır

Nazilli’de Bilgen Ekmek Fırını Sahibi Mehmet Bilgen ve Zafer Mahallesi Muhtarı Mustafa Certel, ihtiyaç sahibi ailelerin günlük ekmek ihtiyaçlarını karşılayacak. 

Muhtar Certel'den esnaflara duyuru

Nazilli’nin Zafer Mahallesi Muhtarı Mustafa Certel, sosyal medya hesabından, Covid-19 nedeniyle faaliyetlerine ara verilen iş yerlerinin gelir vergisi, stopaj ve KDV beyannamelerinin verilme ve ödeme sürelerinin uzatıldığını duyurdu.