Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Nazilli'de Seçmen Bilgi Kağıtları dağıtımına başlandı

Nazilli’de Zafer Mahalle Muhtarlığında 14 Mayıs seçimlerinde oy kullanacak olan vatandaşların T.C. Yüksek Seçim Kurulu Seçmen Bilgi Kağıtları dağıtılmaya başlandı.

Minik Çınar'dan engeliler için gönülleri fetheden hareket

Nazilli’de 9 yaşındaki Ahmet Yesevi İlkokulu öğrencisi Çınar Kabalar örnek teşkil eden davranışta bulundu. Minik Çınar, mavi kapak toplayarak kazandığı tekerlekli sandalyeyi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Engelli Komisyonu Başkanı Aysun Bademli’ye teslim etti.

Valorant Vp Nerede Satılıyor?

Valorant oyunlarında başarılı olmak isteyen oyuncuların öncelikle oyun içindeki rakiplerine üstünlük kurmaları gerekiyor.

Şehit Mehmet Dinek Ortaokulu'nda 23 Nisan kutlaması

Nazilli Şehit Mehmet Dinek Ortaokulu’nda (Zafer Ortaokulu) 23 Nisan UIusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama programı düzenlendi. Öğrencilerin yaptıkları gösteriler veliler ve öğrenciler tarafından büyük alkış aldı.

Muhtar Öztürk’ten Çerçioğlu’na teşekkür

Nazilli ilçesine bağlı Yeşil Mahalle Muhtarı Şenol Öztürk, Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ekipleri tarafından ana hat yenileme çalışmaları tamamlanan 75’nci yıl bulvarında başlatılan yol çalışması için Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Başaranlı miniklerden depreme skeçle farkındalık

Kuyucak’a bağlı Başaran Mahallesi’nde gerçekleştirilen 23 Nisan kutlama programına öğrencilerin sunduğu deprem skeçle farkındalık oluşturuldu. Skeç izleyenlerden tam not aldı.

Nazilli’de motosiklet kazası, 2 yaralı

Nazilli’de dengesini kaybeden motosikletli bir çift kaza yaptı. Şans eseri kazadan ufak yaralarla kurtulan karı-koca sağlık ekiplerinde Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bungalov Evlerinin Fiyatları Nasıldır?

Bungalov ev hakkında kişilerin bilmesi gereken birçok farklı bilgiler bulunur. Bunlar kişilerin hem bungalov ev yapmasında oldukça etkin olurken hem de yaşamalarında hayatlarını kolay kılar.

Avasküler Nekroz Nedir? Belirtileri Nelerdir? 

Kalça kemiğinde eklem femur başı adı verilen ve kemiği besleyen kan damarlarında kan akışını azaltarak hücre ölümüne neden olarak kemik dokusunun işlevini kaybetmesine neden olan bir eklem hastalığıdır.

İzmir Tercüme Bürolarında Güvenli Hizmet

İzmir çeviri büroları tamamen doğru çevirilerle hizmet sunduğu için bu alanda güvenliğe aynı zamanda profesyonel çeviri hizmetleri sağlıyor.

Kontrplak Sandık Satışında Güvenli Adres

Lojistik sektöründe kaliteli çalışmalar yapmak için öncelikle işin problem yaşanmadan tamamlanması gerekir. Bu problemi ortadan kaldırmak için alınacak olan ilk önlem ise taşınacak olan ürünlerin korunmasıdır.

Nazilli'de gencer geleneği devam ediyor

Nazilli’de 2 asırdır süren Gencer Macunu geleneği bu senede Ramazan Bayramında da devam etti. Günden güne ilgi azalsa da Gencer Macunu satıcıları geleneği sürdürmek için tezgahlarını açıyor.

Başkan Özcan koltuğu devretti

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda 6. sınıf öğrencileri Yusuf Kerem Üzümcü ve Elif Karakaplan’a makam koltuğunu devretti.

Allurion Programı Uygulaması Nasıl Yapılır? 

Allurion Programı, gastroenteroloji uzmanı tarafından uygulanır. Uygulama, yutulan kapsülün mideye gitmesi ile başlar. Kapsül, ince bir tüp yardımıyla şişirilir ve mide balonu oluşturur.

Prostat Hastalığı Ameliyatsız Tedavi Edilebilir Mi?

Prostat hastalığı erkeklerin korkulu kabusu haline gelmiştir. Bu nedenle ameliyatsız prostat tedavisi tercih edilebilir.

Tel Sandalye Satışında Güvenilir Site

Eşyalarımız arasında en çok kullandığımız kullanmış olduğumuz eşyalar sandalyelerdir. Sandalyeler günümüzde çok daha modern bir yapıya sahip olarak imal ediliyor.

Referanslı Haber Yazılımları Satın Al

Referanslı olarak en kaliteli haber yazılımı satın alabilirsiniz. Bu önemli hizmet modeli onemsoft firması tarafından satışa sunulur.

Toplam 3674 haber.