Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi için Avşa Otel ve Pansiyon Seçenekleri

Avşa adası Türkiye'nin Marmara Denizi'nde yer alan benzersiz güzelliklere sahip bir tatil beldesidir. Zengin doğal kaynakları, berrak denizi ve eşsiz plajlarıyla her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlar.

Kendi E-Ticaret Web Sitenizi Oluşturun

Artık internet çağı olarak da bilinen dijital çağda yaşıyoruz. İnternetin ve web sitelerinin üzerimizdeki etkisi oldukça büyük.

Antakya Canlı Haber: Kesintisiz ve Doğru Haberlerle Bilgi Sahibi Olun

Günümüzde haberlere ulaşmak hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmelidir. Özellikle Hatay gibi aktif bir şehirde yaşayan insanlar olayları anında takip etmek ve güncel haberlere ulaşmak istemektedir.

Yeni Trend Çeyrek Altın Bileklik Modelleri

Çeyrek altın bileklik modelleri zarif ve şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bayar Gold koleksiyonunda yer alan bu bileklikler incelikle işlenmiş altın zincirler ve dikkat çekici detaylarla süslenmiştir.

Mobil vezne esnafının hizmetinde

Nazilli Belediyesi tarafından kurulan mobil vezne aracı, hizmet binasındaki yaşanan yoğunluğu azaltmak ve sanayi esnafına kolaylık sağlamak amacıyla Yeni Sanayi Vakıfbank Şubesi önünde hizmet vermeye başladı.

Nazilli'de 19 Mayıs kutlamaları başladı

Nazilli’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı haftası etkinlikleri ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi tarafından İstasyon Meydanı'nda çelenk koyma töreniyle başladı.

Asaş Filtre Avantajları Nelerdir?

Filtre ihtiyaçlarınız için kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız, Kaya Grup Filtrasyon Sistemleri'nin sunduğu Asaş filtrelerine bir göz atmalısınız.

Hatıra Atölyesi Farklı Hizmetleri ile Eşsiz Anılarınızı Ölümsüzleştiriyor

Günümüzde her anın fotoğraflanması ve ölümsüzleştirilmesi özellikle özel etkinliklerde büyük bir önem taşıyor.

En İyi Sohbet Sitesi

En Çok Okunan Teknoloji Blog Sitesi

Günümüzde teknolojiye olan ilgi sürekli artıyor ve insanlar güncel teknoloji haberlerine ve bilgilere ulaşmak için çeşitli kaynaklar arıyor.

Başkan Özcan Anneler Günü’nü kutladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda,"Evlatlarına aydınlık bir gelecek hazırlamak için doğdukları ilk günden beri sevgi, sabır ve fedakarlıkla nice nesiller yetiştiren tüm annelerin ve anne adaylarının bu anlamlı gününü kutluyorum" dedi.

Nazilli'de yaşayan 5 bini aşkın Karslı, dernek çatısı altında toplanıyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde ikamet eden 5 bini aşkın Karslı, gerçekleştirdikleri toplantıda dernekleşme kararı aldı. Nazilli’de yaşayan ve şehrin önde gelen Karslı iş insanları ile esnafların çağrısı üzerine 300 hemşeri bir araya gelerek iş insanı Taner Günana'ya yetki verdi.

Uğur Mumcu Park'ının yeni işletmecisi meclis kararıyla belli oldu

Nazilli’de ‘Büyük Park’ olarak bilinen ve ilçe sakinlerinin sıklıkla ziyaret ettiği Uğur Mumcu Parkı, Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmesinin ardından meclis kararı ile parkın yeni işletmecisi AYBEL Anonim Şirketi oldu.

Özcan, fedakâr hemşirelerin haftasını kutladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla halka hizmeti şiar edinmiş, cefakâr tüm hemşirelerin haftasını kutladı.

Nazilli’ye en kapsamlı karting pisti

Nazilli'de farklı sportif ihtiyaçlara cevap veren yatırımlar Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından bir bir hayata geçirilmeye devam ediyor.

Toplam 3674 haber.