Kuyucak Belediyesi ilçeyi pırıl pırıl hale getiriyor

Kuyucak Belediyesi ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi cadde, sokak, parklar ve mezarlıklarda temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kuyucak Belediyesi ekipleri bayram öncesi yoğun bir çalışma dönemine girdi. Kuyucak ilçe merkezi ve tüm mahallelerinde temizlik çalışmalarını sürdüren ekipler, sokakları pırıl pırıl yaparak Kuyucak’ı bayrama hazırlıyor. Kurban Bayramı’na hazırlık yapan ekipler, sorumluluk bölgesinde bulunan cadde, sokak, parklar ve mezarlıklarda temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mezarlıklarda çalışmaları sürdüren ekipler, mezarlık alanındaki çöpleri toplayıp yolları temizliyor. Çalışmalar çerçevesinde parklardaki, yeşil alanlardaki, yol kenarlarındaki otlar biçilerek temizlik yapılıyor.

BAYRAM TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARI ÖZENLE SÜRDÜRÜLÜYOR

Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden, “Ekiplerimiz bayram temizliği çalışmalarını özenle sürdürüyor. Temizlik personellerimiz, yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ederek ilçemizi Kurban Bayramı’na hazırlıyor. Mezarlıklarımızda da yapılan temizlikler sonrasında vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla kabir ziyaretlerini yapabilir.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN