Nazilli'de moloz dökümü isyanı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde kontrolsüz moloz dökümü yapan kişilere, Oto Galericiler Sitesi Kooperatifi eski başkanı Doğan Güneş tepki gösterdi. Güneş, sosyal medyasından paylaşım yaparak yetkilileri tedbir almaya çağırdı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli’de Şirinevler Mahallesi’nde kontrolsüz moloz dökümü yapan kişiler vatandaşı çileden çıkartmaya devam ediyor. Bu kez ilçede kontrolsüz şekilde moloz dökümü yapan kişiler eski Oto Galericiler Sitesi Kooperatifi Başkanı Doğan Güneş’in radarına takıldı. Güneş, o anları cep telefonu ile kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı. Bölgede yaşayan mahalle sakinlerinin de benzer görüntüleri çekerek sosyal medyada yayınladığı ve belediye yetkililerini önlem almaya davet ettiği öğrenildi.

YETKİLİLERE SESLENDİ

Yapılan işlemin hem çevreye rahatsızlık verdiğini hem de yasal olmadığını söyleyen Güneş, yaptığı paylaşımda; “Gerçekten memleketimiz sahipsiz. Nazilli Belediye Başkanı ve ekibine yaptığımız bilgilendirmeler kaile alınıyor şehrimizin Şirinevler Mahallesi pazar pazarının kurulduğu mevkide hafriyat dökülüyor, toprak alınıyor çevreye verdikleri rahatsızlık bir yana yaptıkları yasal mı? Bu arsanın olduğu yer hafriyat alanı olamaz çünkü arsa imarlı şahıs arazisi. Kim kime dumduma dedikleri bu olsa gerek. Siz sayın yetkililer düğün dernekte gezin, cuma mesajı da atın ama bunun yanında asli görevlerinizi de yerine getirin.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN