Nazilli'de öğrenciler, kültür sanata doyacak

Nazilli Kaymakamlığı'nın oluru ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 2 ay sürecek olan Kültür Sanat Etkinliği, açılış töreni ile başladı. Açılışta Menderes Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı toplam 160 eser görücüye çıkarken, okulun müzik öğretmenleri de çaldıkları müziklerle ustalara taş çıkarttı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde hazırlanan Kültür Sanat Etkinliği’nin açılışı, protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 22 Mayıs’a kadar sürecek Kültür Sanat Etkinliğinin İlk gününde Menderes Anadolu Lisesi öğretmenleri himayesinde öğrencilerinin hazırladığı toplam 160 resim sergilendi. Açılışa Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Caner Özkul, Aydın İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Atay, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, daire müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

‘TÖRE’ OYUNUNDAKİ PERFORMANS BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Açılışın ardından sergiyi gezen Kaymakam Arısoy ve beraberindekiler, öğretmenler ve öğrencilerden bilgi aldı. Kültür Sanat Etkinliği programının ilk gününde, Şehit Mehmet Dinek Ortaokulu tarafından hazırlanan ‘Töre’ adlı oyun öğrenciler tarafından sergilendi. Öğrencilerin performansları salondakilerden bol bol alkış aldı. Kültür Sanat Etkinliği, 22 Mart-22 Mayıs tarihleri arasında 2 ay sürecek. Etkinlik boyunca belediye tiyatro salonunda okullar toplamda 18 oyun sergileyecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN