Nazilli'de ulaşım zam

Aydın genelinde ulaşıma gelen zammın ardından, Nazilli'de yolculuk yapmanın yeni fiyatı belli oldu. Nazilli Şoförler Odası Başkanı Seyfi Çalışkan, yeni zamdan memnun olduklarını söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Aydın Ulaşım Koordinasyon Dairesi (UKOME) tarafından Aydın genelinde tüm ilçelerde ulaşım ücretlerine yüzde 33 zam yapıldı. Nazilli’de dahil olmak üzere tüm ilçelerde yeni tarifenin Çarşamba gününden itibaren şehiriçi minibüslerde, taksi ve servis araçlarında geçerli olacağı bildirildi.

YENİ FİYATLAR BELLİ OLDU

Yeni zamla birlikte 10 lira 50 kuruş olan minibüs yolcu ücreti 14 liraya, 7 lira 50 kuruş olan öğrenci yolcu ücreti ise 10 liraya yükseltildi.

“ZAMDAN MEMNUNUZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Nazilli Şoförler Odası Başkanı Seyfi Çalışkan, yeni yapılan zamlardan şoför esnafı olarak mutlu olduklarını dile getirerek, “Normalde bizim sektörümüzde senede bir zam geliyordu. Büyükşehir bunu 6 aya indirdi, bizde rahat bir nefes aldık. Biz zamlardan memnunuz. Vatandaşı da düşünerek yüzde 33 zam yapıldı. Bu zamla birlikte bizim sektörümüzde çalışan esnaf arkadaşlarım da rahatladı. Büyükşehir’e teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN