ADÜ'lü öğrenciler, Aşağı Dip Gölü'ne pedalladı
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Yenipazar Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Yenipazar'ın doğa güzelliği Aşağı Dip Gölü'ne pedalladı.
ADÜ Yenipazar MYO öğrencilerinden gönüllü bir ekip, Yenipazar’ın doğal güzelliği Aşağı Dip Gölü’ne pedal bastı. Bisiklet turunda İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı, yol güzergahı kapsamında kontrollerini sürdürdü. Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden, bisikletli gruba Aşağı Dip Gölü’nde su ve çay ikram etti. Bol bol fotoğraf çeken üniversite öğrencileri, gölü çok sevdiklerini ve tekrar geleceklerini dile getirdi. Bisiklet turuna okuldaki hocalar da katıldı.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)