Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Nakliye Firması Seçerken Bu Konulara Dikkat Etmelisiniz!

Nakliye ve lojistik sektörü bir ülkenin kalkınabilmesi için oldukça önemlidir. Günümüzde ev veya ofis taşımak isteyen kişiler evden eve nakliye firmalarına başvuruyorlar.

Arbio Arıtma Sanayi AŞ Hizmetleri

Arbio Arıtma çevre dostu çözümleriyle Ankara'da paket arıtma hizmetleri sunan öncü bir şirkettir. Arbio Arıtma, atıksu arıtma sistemleri konusunda uzmanlaşmış olup, endüstriyel ve evsel atık suların temizlenmesi için gelişmiş teknolojiler kullanmaktadır.

En İyi Kentsel Dönüşüm Firması İstanbul

İstanbul gibi büyük metropollerde, kentsel dönüşüm projeleri yaşanan sorunları çözmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla hayata geçirilmektedir.

Ankara Son Dakika Haberlerini Takip Et

Günümüzde haberlere ulaşmak artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Nazilli Belediyesi’nden 'kardeş okul' onuruna veda yemeği

Cumhuriyet İlkokulu ile kardeş okul projesinde eşleşen Macaristan’ın Mako şehrinden gelen öğrenciler, Nazilli’de etkinliklerle dolu bir hafta geçirdikten sonra organize edilen veda gecesinde gönüllerince eğlendi.

Kırmadan Dökmeden Bodrum Su Tesisatı Hizmetleri

Bodrum Su Tesisatı Firması olarak, kırmadan dökmeden su tesisatı hizmetlerinde uzmanız.

Profesyonel Server Kiralama

UlCloud, yıllardır sektörde lider konumda olan bir hosting sağlayıcısıdır. Rust server kiralama hizmetiyle, size özel sunucuları güçlü ve güvenli bir altyapıyla sunmaktadır.

Kapadokya Haberleri

İnsan sosyal bir varlık olmasıyla beraber etrafında hangi olaylar yaşanıyor merak eder. Gündemde, ekonomide veya siyasette yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ister.

Watch Hızlı ve Güvenilir Ekran Değişimi

iPhone, Watch ve iPad gibi Apple ürünleriniz için kapsamlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Başkan Özcan encümen üyesi olarak ilk toplantıya katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi’nde encümen üyeliği görevine geldikten sonra ilk toplantısına katıldı.

Ekmek almaya çıktı, Nazilli'yi birbirine kattı

Nazilli’de 16 yaşındaki ehliyetsiz ve alkollü sürücü polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçınca trafik birbirine girdi. Evden ekmek almak için çıkan çocuk yaşanan kovalamaca sonucu 2 arkadaşı ile yakalanarak gözaltına alındı.

İngilizce veya Almanca Sınavlarına Hazırlık Sürecinde Önemli Ayrıntılar

Yabancı bir dil bilmenin önemi günümüzde herkes tarafından biliniyor. Bazı kurumsal ve özel şirketler mülakatlarını yabancı dil üzerinde dahi yapabiliyorlar.

Lokasyon Kelimesini Tüm Detayları İle Öğrenin

Lokasyon, bir nesnenin kişinin veya olayın belirli bir yerde bulunma durumunu ifade eden bir terimdir. Genellikle coğrafi konumu ifade etmek için kullanılır.

“Nazilli Belediyespor, Nazilli halkınındır”

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, Nazilli Belediyespor'un satılacağı şeklinde çıkan haberler üzerine Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a tepki gösterdi. Başkan Alptekin, "Nazilli Belediyespor Nazilli halkınındır ve halkımız buna razı olmaz" şeklinde konuştu.

Aydın Emniyeti’nde terfi vakti

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü'nde terfiler açıklandı. İl genelinde birçok müdür ve personel rütbe aldı.

Toplam 3733 haber.