Siyaset

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli siyaset haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Siyaset Haberleri

İYİ Parti’de Sakarya rüzgarı

14 Mayıs seçimleri öncesinde İYİ Parti’den Aydın milletvekili aday adayı olan iş insanı Recep Sakarya, aday tanıtım toplantısında fark yarattı.

CHP’li Yörükoğlu'ndan NGC’ye ziyaret

CHP 28'inci dönem Aydın Milletvekili Aday Adayı Mesut Yörükoğlu, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ni (NGC) ziyaret ederek projelerini anlattı.

Yurtcan'dan NGC'ye ziyaret

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Aydın Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı’nı üç dönemdir yürüten turizmci Eda Yurtcan, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İYİ Partili Sakarya, çalışmalarıyla takdir topladı

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Recep Sakarya, örnek çalışmalarıyla vatandaşın beğenisini topluyor. Aydın’ı karış karış gezen Sakarya, aday adayları arasında ön plana çıkıyor.

Abak, NGC ziyaretinde projelerinden bahsetti

AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Mustafa Abak, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Abak, "Memleketimize hizmet siyasetinde bir şey kazandırmak için, yarından sonra bununla anılmak için aday oldum" dedi.

Sakarya'dan NGC'ye ziyaret

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Recep Sakarya, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Genç iş insanı Sakarya, “Birçok insana dokunabildiğimiz için, birçok duyarlılığa ilgisiz kalmadığımız için ve birçok alanda sözümüzün ve yerimizin olduğunu bildiğimiz için İYİ Parti’den Aydın milletvekili aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

Onursal, İYİ Parti’den aday adaylığını açıkladı

İYİ Parti Nazilli Teşkilatı’nda düzenlediği basın toplantısıyla avukat Mehmet Onursal, Aydın milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

İYİ Partili Reşat Taşdemir, aday adaylığını açıkladı

Orman Mühendisi Mehmet Reşat Taşdemir, İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Taşdemir, Aydın’ı ayağa kaldırmak için çalışacağını kaydetti.

Gün’den aday adaylığı başvurusu

Nazilli’nin tanınmış genç iş insanlarından Murat Gün, 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri için AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yaptı.

Abak, koltuğunu Beyazıt’a teslim etti

AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığı’nda görev değişimi gerçekleşti. Eski ilçe Başkanı Mustafa Abak’tan boşalan koltuğa Volkan Beyazıt oturdu.

Nazilli AK Parti'ye Volkan Beyazıt atandı

Nazilli’de AK Parti İlçe Başkanlığı’na, iş adamı Volkan Beyazıt atandı.

İYİ Partili Öztürk, milletvekili aday adaylığını açıkladı

İYİ Parti Nazilli İlçe eski Başkanı avukat Cihat Öztürk, düzenlediği geniş katılımlı basın toplantısıyla milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. Adaylık açıklamasında İYİ Parti Nazilli Teşkilatı Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural’ın katılmaması dikkat çekti.

Abak, milletvekili aday adaylığını açıkladı

AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, 2023 Genel Seçimleri öncesi AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu basın toplantısıyla duyurdu. Abak, “Önceliğim AK Parti ailemizle beraber Nazilli’mize, Aydın’ımıza sonra da Türkiye’ye hizmet etmek” dedi.

Vatan Partisi, imza kampanyasına destek istedi

Vatan Partisi Öncü Kadın Genel Başkanı Meltem Ayvalı’nın katılımıyla Nazilli’de düzenlenen basın toplantısıyla parti politikaları tanıtıldı. Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adaylığı için vatandaşlar imza kampanyasına desteğe davet edildi.

BBP Nazilli ve Karacasu başkanları atandı

Büyük Birlik Partisi Aydın İl Başkanı Adem Köse, Nazilli ve Karacasu teşkilatlarına atanan başkanlara belgelerini törenle verdi.

BBP Nazilli İlçe Başkanı ‘Bönce’ oldu

Büyük Birlik Partisi Nazilli İlçe Başkanı İsmail Bönce oldu. Bönce, başkanlığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Tınas, parti değiştireceği iddialarını yalanladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın AK Parti’ye geçmesinin ardından kendisinin de parti değiştireceği iddialarına, İYİ Partili Meclis Üyesi Mustafa Tınas, yazılı bir açıklama ile açıklık getirdi. Tınas, “Hakkımda çıkan bu söylemlerin tümü asılsızdır ve üretilen söylemler de karakterime taban tabana zıttır” dedi.

Başkan Kural mazbatasını aldı

Tek listeyle gidilen kongrede oy birliğiyle ikince kez İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanlığına seçilen Durmuş Kural, mazbatasını aldı.

CHP'li kadınlardan eş zamanlı açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Kadın Kolları Başkanı Nilgün Aktaş, Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

Toplam 431 haber.