Sağlık

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli sağlık haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Sağlık Haberleri

Kalbe Stent Takılmasının Amacı Nedir?

Daralan ve tıkanan damarların açılması amacı ile kalbe stent takılır. Stentin kendi içinde üç tane türü vardır.

Bebeksi Bir Tene Sahip Olmak

Kadın cildinde güzelliği sağlamak için öncelikli olarak cildi parlatmak gerekir. Mükemmel bir cilt yapısına sahip olmak isteyenler için son dönemlerin en kalıcı formülünü colostrum ürün seçenekleri oluşturuyor.

Başlık: Dr. Ömer Fatih Şahin, “Botoks ne sıklıkla yapılmalı” sorusuna yanıt verdi

Son zamanların popüler ve güvenilir uygulaması olarak bilinen, ciltteki kırışıklığın azaltılması, diş sıkma, aşırı terleme ve migren tedavisinde kullanılan botoks uygulaması, kişinin hem daha genç görünmesini hem de yaşam kalitesinin artmasını sağlıyor.

Obezite Ameliyatı

Obezite, insan vücudunda olması gereken kilodan boy ve kilo orantısının uyuşmaması sonucu fazlalık diye nitelendirilen şişkinliktir. 

Şekersiz Reçelin Faydaları?

Şekersiz reçel sağlık açısından oldukça faydalıdır. Özellikle şeker hastaları şekerli besinler tüketemeyeceği için şekersiz reçel onlar için alternatif bir ürün olabilir.

Çocuklarda Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe kulak ameliyatı özellikle bebeklerde ve çocuklarda erken şekilde tespit edilmesi gibi bir durumda doktor tarafından verilen elastik bantların kullanılması ile çocukların kepçe kulak sorunu yaşamalarının önüne geçilebiliyor.

Estetik Ameliyat Olma Kararı Vermenin İlk Adımı Doğru Doktor Seçimi

Kişiler almış oldukları bu özel kararlarında daha sonrasında pişmanlık yaşamamaları için alanında en iyi hizmet sunan doktorlar arasında doğru bir tercih yapmaları gerekmektedir.

Ankara Otizm ve Öğrenme Güçlüğü Tedavisi

Ankara otizm tedavisi için firmanın web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Kids Macunun Çocukları Üstündeki Etkisi

Kids macun bağışıklığı destekleyici ve küçük çocukların gelişim evrelerine olumlu katkı sağlayan bir gıda takviyesidir.

Konya'da Diş Hekiminden Profesyonel Diş Tedavisi

Diş ağrısı çekmek kişilere her zaman için sorunlu zamanlar yaşatır. Bu ağrıyla yaşamak son derece büyük acı verecektir ve ağrı ile yaşamak mümkün değildir.

Evde Glutatyon Tedavisi

Evde glutatyon tedavisi pek çok kişinin merak etmiş olduğu bir tedavi yöntemidir. Glutatyon serbest radikaller ve reaktif oksijen moleküllerini yok eder.

Antalya Terapi Merkezinde Uzman Psikologlar

Terapi, belli başlı eğitimleri almış profesyonel kişilerin kişinin duygu, düşünce, inanç, tutum, bilinçaltı durumlarının keşfetmesidir.

En başarılı Azerbaycan Mide Küçültme Ameliyatları

Çağımızın hastalığı olarak nitelendirilen obezite, vücuttan sağlık bütünlüğünü bozacak ölçüde aşırı yağ birikmesi durumudur.

Balıkesir İmplant Kalitesi

Hastanın kaybettikleri dişleri hem kozmetik hem de biyolojik olarak insana zarar verir. Bu nedenle diş hekimi implant tedavisini uygular. İmplant tedavisi sırasında mutlaka kullanılan marka önem arz ediyor.

Ankilozan Spondilit Semptomları

Ankilozan spondilit genellikle erken evrede kalça ekleminde başlayarak ilerleme gösteren ve ilerlediği dönemde de omurgayı tutan ve sebebi bilinmeyen ilerleyici olan ve kronik bir hastalık olarak tıpta yerini almıştır.

Nazilli'de sağlık için farkındalık oluşturdular

Nazilli İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Belediye Meydanında Dünya Artrit Günü ve 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı için stant açıldı.

Bursa'nın En Kaliteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş hastalıkları insanların yaşam kalitesini düşüren sıkıntılı hastalıklardır. Bu nedenle diş ağrılarının ihmal edilmemesi ve zamanında tedavisinin yapılması gerekir.

Başhekim Tetik, görevinden alındı

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Engin Tetik Engin Tetik, görevden alındı.

NDH’den bir yenilik daha

Nazilli Devlet Hastanesi’nde Kardiyak Anjiyo BT cihazı hizmete girdi.

Toplam 162 haber.