Sağlık

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli sağlık haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Sağlık Haberleri

Konya Dentova ile Zirkonyum Diş Kaplama

Konya Zirkonyum Diş Kaplama sağlıklı dişlere ve daha dayanıklı dişlere sahip olmak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alır.

Klozet Kapağında Hijyen Neden Önemlidir?

Klozetler ne kadar temizlense de kapakların kıvrım yerleri imalatı, yapısı, malzemesi nedeniyle kolay kolay ulaşamadığınız kısımlarıdır. Bu yüzden hijyenik klozet kapağı hayatımızda önemli bir yer teşkil eder.

Mersin Genel Cerrahları Kimlerdir?

Mersin ili içerisinde birçok farklı uzmanlık alanlarında doktor tedavi hizmetleri sunar. Mersin genel cerrah doktorlarından biri olan Mehmet Altuğ Kazak da genel cerrahi alanında operasyonlar yapan bir doktordur.

NDH artık katarakt ameliyatlarında da bir numara

Nazilli’nin yanı sıra doğuda 6 ilçeye hizmet veren Nazilli Devlet Hastanesi, hizmetlerine bir yenisi daha ekledi. NDH’ye son olarak kazandırılan FAKO isimli cihaz sayesinde birçok göz ameliyatı, özellikle de katarakt ameliyatlarında başarılara imza atılmaya başlandı.

İstanbul'da Güvenilir Diş Kliniği Arayışlarınıza Profesyonel Cevap

İnsan yaşamında sağlık sorunları büyük bir rol oynuyor. Her rahatsızlık büyük sorunlar çıkartıyor olsa da diş sağlığı alanında yaşanılan hastalıklar da insan vücuduna özel bir etki yapıyor.

Ortodonti Tedavisi Nedir?

Antalya ortodonti diş kliniğinde ortodonti tedavisi olabilirsiniz. Ortodonti tedavisi diş sağlığının korunması için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Renk Körlüğü Lensi Nedir?

Renk körlüğü gözlerde meydana gelen rahatsızlıklar arasında yer alır. Renk körlüğünün öğrenilebilmesi için renk körlüğü testinin yapılması gerekir.

Aktarzane Web Sitesinde Yok Yok

Doğal ve dengeli beslenmek sağlıklı bir yaşam sürebilmek için gereklidir. Vücudumuza aldığımız besinler, yiyecek ve içecekler sağlığımızı doğrudan etkilemektedir.

Kalbe Stent Takılmasının Amacı Nedir?

Daralan ve tıkanan damarların açılması amacı ile kalbe stent takılır. Stentin kendi içinde üç tane türü vardır.

Bebeksi Bir Tene Sahip Olmak

Kadın cildinde güzelliği sağlamak için öncelikli olarak cildi parlatmak gerekir. Mükemmel bir cilt yapısına sahip olmak isteyenler için son dönemlerin en kalıcı formülünü colostrum ürün seçenekleri oluşturuyor.

Başlık: Dr. Ömer Fatih Şahin, “Botoks ne sıklıkla yapılmalı” sorusuna yanıt verdi

Son zamanların popüler ve güvenilir uygulaması olarak bilinen, ciltteki kırışıklığın azaltılması, diş sıkma, aşırı terleme ve migren tedavisinde kullanılan botoks uygulaması, kişinin hem daha genç görünmesini hem de yaşam kalitesinin artmasını sağlıyor.

Obezite Ameliyatı

Obezite, insan vücudunda olması gereken kilodan boy ve kilo orantısının uyuşmaması sonucu fazlalık diye nitelendirilen şişkinliktir. 

Şekersiz Reçelin Faydaları?

Şekersiz reçel sağlık açısından oldukça faydalıdır. Özellikle şeker hastaları şekerli besinler tüketemeyeceği için şekersiz reçel onlar için alternatif bir ürün olabilir.

Çocuklarda Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe kulak ameliyatı özellikle bebeklerde ve çocuklarda erken şekilde tespit edilmesi gibi bir durumda doktor tarafından verilen elastik bantların kullanılması ile çocukların kepçe kulak sorunu yaşamalarının önüne geçilebiliyor.

Estetik Ameliyat Olma Kararı Vermenin İlk Adımı Doğru Doktor Seçimi

Kişiler almış oldukları bu özel kararlarında daha sonrasında pişmanlık yaşamamaları için alanında en iyi hizmet sunan doktorlar arasında doğru bir tercih yapmaları gerekmektedir.

Ankara Otizm ve Öğrenme Güçlüğü Tedavisi

Ankara otizm tedavisi için firmanın web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Kids Macunun Çocukları Üstündeki Etkisi

Kids macun bağışıklığı destekleyici ve küçük çocukların gelişim evrelerine olumlu katkı sağlayan bir gıda takviyesidir.

Konya'da Diş Hekiminden Profesyonel Diş Tedavisi

Diş ağrısı çekmek kişilere her zaman için sorunlu zamanlar yaşatır. Bu ağrıyla yaşamak son derece büyük acı verecektir ve ağrı ile yaşamak mümkün değildir.

Evde Glutatyon Tedavisi

Evde glutatyon tedavisi pek çok kişinin merak etmiş olduğu bir tedavi yöntemidir. Glutatyon serbest radikaller ve reaktif oksijen moleküllerini yok eder.

Toplam 170 haber.