• Haberler
  • Güncel
  • AK Parti saflarında tanıştılar, hayatlarını birleştirdiler

AK Parti saflarında tanıştılar, hayatlarını birleştirdiler

AK Parti Nazilli Teşkilatı'nda tanışıp hayatlarını birleştiren ilçe sekreteri Ayşen Cobaş ve İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Öztürk, dünyaevine girdi. Genç çiftin nikah şahitliğini Haluk Alıcık yaptı.

AK Parti saflarında tanıştılar, hayatlarını birleştirdiler
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli’nin sevilen simalarından Yeşil Mahalle Muhtarı Şenol Öztürk’ün oğlu sigortacı Hasan Öztürk ile AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı Sekreteri Ayşen Cobaş hayatlarını muhteşem bir düğün ile birleştirdi. Parti çalışmalarında tanışan ve bir süre önce nişanlanarak evliliğe ilk adımını atan genç çift, kalabalık bir katılım ile dünyaevine girdi.

CUMHUR İTTİFAKI ÇİFTİ YALNIZ BIRAKMADI

Özel bir düğün salonunda yoğun bir katılımla düzenlenen düğün törenine Cumhur İttifakı üyeleri akın etti. Çiftin nikah şahitliğini AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep Kutlu yaptı.

GECE BOYUNCA EĞLENDİLER

Rüya gibi bir törenle evlenen çiftin ailesi, akrabaları ve arkadaşları gece boyunca çalan şarkılarla doyasıya eğlendi. Genç çiftin ailesi tören boyunca herkesle yakından ilgilendi.

Bakmadan Geçme