Alptekin, 'Oylar yüzde 70'lere çıktığında yerinde zıplayacaksın'

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, yaptığı açıklamada, 'Biliyorsunuz sabah akşam Buharkent Belediye Başkan adayı olma hayali ile yanıp tutuşan AKP'li bir meclis üyesi var. Daha dur sen biz içindeki tüm pisliği kusturacağız sana bu `'lar 65'lere, 70'lere çıktığında olduğun yerde zıplamaya başlayacaksın, daha bunlar iyi günlerin senin' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Serdar Alptekin yaptığı yazılı açıklamada, “Biliyorsunuz sabah akşam Buharkent Belediye Başkan adayı olma hayali ile yanıp tutuşan AKP’li bir meclis üyesi var. Bu zat, bunun yolunun Aydın Büyükşehir Belediyesi meclis toplantılarında ona buna çamur atmaktan, iftira etmekten, hasetini ulu orta yere boca etmekten geçtiğini zannediyor.Şehide kelle diyen zihniyetin çocuğu olmaktan zerrece imtina etmeyen bu şahıs, Aydın’da, Aydın halkının %60’lık tokadını öyle içine sindirememiş ki; taziye dileklerini iletmek üzere söz aldığında bile, 4 cümle sonra fabrika ayarlarına dönüp necaset kusabiliyor.”

“YEREL SEÇİMLERDE HALK BUHARKENT'TEN ÖTEYE YOLLAYACAK SENİ”

Alptekin açıklamasının devamında, “Daha dur sen; biz içindeki tüm pisliği kusturacağız sana bu %60’lar; 65’lere, 70’lere çıktığında olduğun yerde zıplamaya başlayacaksın, daha bunlar iyi günlerin senin. Yerel seçimlerde Aydın halkı zıp zıpa bindirip Buharkent’ten öteye yollayacak seni. Gocunma, darılma” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN