Balcı ailesinin mutlu günü

Güzin ve Öner Balcı'nın biricik oğulları Berat İshak, düzenlenen görkemli sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı. Törene birçok protokol üyesi katıldı.

Balcı ailesinin mutlu günü
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Belediye-İş Sendikası Baş temsilcisi Öner Balcı ve eşi Güzin Balcı’nın oğulları Berat İshak, Nazilli Belediyesine ait katlı otopark altında gerçekleştirilen görkemli sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı. Cemiyete Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, Nazilli eski Belediye Başkanı Esat Ergüler, oda başkanları, muhtarlar, mesai arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

GELENEKSEL ŞEHİR TURU YAPILDI

Öner ve Güzin Balcı çifti kapıda davetlileri karşılarken, cemiyete katılan tüm davetlilerle yakından ilgilendi. Sünnet boyunca Kur'an ve dualar okunurken davetlilere bölgenin yöresel lezzetleri ikram edildi. Sünnette geleneksel olarak otomobillerle şehir turu da atıldı.

Balcı çifti Berat İshak’ın bu mutlu günlerinde cemiyetine katılarak kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Bakmadan Geçme