- Haberler
- Kültür Sanat
- Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu
Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu
Başak Koleji tarafından gerçekleştirilen Geleneksel Karma Resim Sergisi'nde öğrencilerin yıl boyunca yaptığı eserler görücüye çıktı.
Başak Koleji tarafından gerçekleştirilen Geleneksel Karma Resim Sergisi’nde öğrencilerin yıl boyunca yaptığı eserler görücüye çıktı.
Geleneksel Başak Koleji Karma Resim Sergisi her yıl olduğu gibi bu yıl da yüksek katılımla sanatseverler ile buluştu. Aydın Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’ndeki serginin açılışını Efeler İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Cüneyt Karademir, Şube Müdürü Fahrettin Türk, Okul Müdürü Süleyman Çokay, öğrenciler, Resim Öğretmenleri Ümran Ayyıldız ve Burhan Babacan birlikte yaptı. Açılışın ardından sergilenen eserler ilgiyle incelenirken, sergide öğrencilerin yıl boyunca yapmış oldukları eserler görücüye çıktı. Sergiyi gezen Okul Müdürü Süleyman Çokay da öğrencilere göstermiş oldukları emekleri için teşekkür etti.
![Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/basak-koleji-karma-resim-sergi_1716891362_ij4Rte-2.jpg)
![Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/basak-koleji-karma-resim-sergi_1716891362_ij4Rte-3.jpg)
![Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/basak-koleji-karma-resim-sergi_1716891362_ij4Rte-4.jpg)
![Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/basak-koleji-karma-resim-sergi_1716891362_ij4Rte-5.jpg)
![Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/basak-koleji-karma-resim-sergi_1716891362_ij4Rte-6.jpg)
![Başak Koleji Karma Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/basak-koleji-karma-resim-sergi_1716891362_ij4Rte-7.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)