Başkan Atay, Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor
Vatandaş buluşmalarına ve esnaf ziyaretlerine devam eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, hafta sonu Cumartesi Pazarı'nda vatandaşlarla bir araya geldi.
Vatandaş buluşmalarına ve esnaf ziyaretlerine devam eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, hafta sonu Cumartesi Pazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.
Güne Cumartesi Pazarı’nda başlayan Başkan Atay, pazar esnafıyla bir araya gelip talep ve önerileri dinledi. 5 yıllık görev süresinde 2019 Yerel Seçimleri’nden önce verdiği sözlerin yüzde 96’sını gerçekleştirdiğine dikkat çeken Başkan Mehmet Fatih Atay, yeni dönemde yapacağı projeleriyle ilgili bilgiler verdi. Başkan Atay, alışveriş yapan vatandaşlarla da samimi sohbetler gerçekleştirdikten sonra alışveriş merkezini ziyaret etti. Ardından beraberindeki heyetle birlikte Doğu Gazi Bulvarı boyunca yürüyen Başkan Atay, esnafa hayırlı işler diledi, hatıra fotoğrafı çektirdi.
![Başkan Atay, Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/baskan-atay-efeler-halkiyla-bu_1707580562_szcPoH-2.jpg)
![Başkan Atay, Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/baskan-atay-efeler-halkiyla-bu_1707580562_szcPoH-3.jpg)
![Başkan Atay, Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/baskan-atay-efeler-halkiyla-bu_1707580562_szcPoH-4.jpg)
![Başkan Atay, Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/baskan-atay-efeler-halkiyla-bu_1707580562_szcPoH-5.jpg)
![Başkan Atay, Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/baskan-atay-efeler-halkiyla-bu_1707580562_szcPoH-6.jpg)
![Başkan Atay, Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/baskan-atay-efeler-halkiyla-bu_1707580562_szcPoH-7.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)