Başkan Çerçioğlu'ndan emekliye destek

Aydın Büyükşehir Belediyesi emeklilere yönelik başlattığı destek projesiyle Aydın'da yaşayan emekli vatandaşlara destek olacak. Hayata geçmekte olan Emekli Kart Projesiyle artık Aydın'da yaşayan emekli vatandaşlar, et ve et ürünlerini Halk Ege Et mağazalarında yüzde 20 indirimli alabilecek.

Aydın Büyükşehir Belediyesi emeklilere yönelik başlattığı destek projesiyle Aydın’da yaşayan emekli vatandaşlara destek olacak. Hayata geçmekte olan Emekli Kart Projesiyle artık Aydın’da yaşayan emekli vatandaşlar, et ve et ürünlerini Halk Ege Et mağazalarında yüzde 20 indirimli alabilecek.

Piyasanın altında fiyatlarla kaliteli ve sağlıklı ürünleri Aydınlı tüketiciyle buluşturan Halk Ege Et, bundan böyle emekli vatandaşlara daha da ucuza et satacak. 22 Şubat Perşembe gününden itibaren emekli kart başvurularının alınmaya başlayacağını ifade eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, vatandaşımızın hayatına dokunan, ayakları yere basan sosyal projelerle Aydın halkına hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Başkan Çerçioğlu'ndan emekliye destek
Başkan Çerçioğlu'ndan emekliye destek
İHA

Bakmadan Geçme