Başkan Çerçioğlu'ndan üreticiye yem ve yonca desteği
Aydın Büyükşehir Belediyesi, zor durumda kalan küçükbaş hayvan üreticilerine yem ve yonca desteklemesinde bulundu. Nazilli'de uzun yıllardır hayvancılık yapan ve zor durumda kalan aileler kendilerine destek olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti. Çerçioğlu ise zor durumda kalan her üreticinin yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.
Aydın Büyükşehir Belediyesi, zor durumda kalan küçükbaş hayvan üreticilerine yem ve yonca desteklemesinde bulundu. Nazilli’de uzun yıllardır hayvancılık yapan ve zor durumda kalan aileler kendilerine destek olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu ise zor durumda kalan her üreticinin yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.
Hayvancılığın aile geleneği olduğunun altını çizen Cennet Özden, “Hayvancılığı 10-15 yıldır yapıyoruz. Bu işi herkes yapamaz. Hiç kimse destek olmuyor. Sadece başkanımız Özlem Çerçioğlu destek oldu” ifadelerini kullandı. 30 yıldır hayvancılıkla uğraştığını belirten Mehmet Gezgin, “Bizim havada yaprağımız, yerde toprağımız yok. Bizler sadece hayvancılıkla uğraşıyoruz. Çaresiz kalmıştık, en son başkanımız Özlem Çerçioğlu’nu aradık. Sağ olsun, yemimizi gönderdi, yardım etti, her an yanım
Nazilli’de yaşadığını, Mergen Çayı üzerinde hayvancılık yaptıklarını söyleyen Şinasi Yıldırım, “Bizim en büyük gider kalemimiz yem. Kendimiz yemiyoruz, hayvanlarımızı yediriyoruz. Hayvancılık biterse tarım tamamen bitmiş olur. Üreticiye böyle destekler bize katkıda bulunur. Özlem Başkanımıza da çok teşekkür ederiz. Allah bir kere değil, bin kere razı olsun” diyerek Çerçioğlu’na teşekkür etti.
![Başkan Çerçioğlu'ndan üreticiye yem ve yonca desteği](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/baskan-cercioglu-ndan-ureticiy_1705770121_k59Bm3-2.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın İl Sağlık Müdürlüğü voleybol turnuvasında 3'üncü oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-il-saglik-mudurlugu-vole_1722064562_1CMwtW.jpg)
![Hastane temizlik personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/hastane-temizlik-personeline-i_1722063841_oh2WpA.jpg)
![Aydın Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-buyuksehir-belediyesi-ki_1722063121_0eOHFD.jpg)
![Parktaki bankı çaldı, hurdaya dönüştüremeden yakalandı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/parktaki-banki-caldi-hurdaya-d_1722022681_mV0HLg.jpg)
![Söke'deki KİPAŞ Kağıt Fabrikası'nda maaş krizi: İşçiler kuleye çıktı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/soke-deki-kipas-kagit-fabrikas_1722022321_znaGOB.jpg)
![Firari hükümlü polise yakalanmamak için 2'nci kattan atladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/firari-hukumlu-polise-yakalanm_1722021843_UdOw83.jpg)