Başkan Özcan'dan AK Partili vekillere 'hayırlı olsun' ziyareti

Nazilli Belediye Başkanı AK Partili Kürşat Engin Özcan, Aydın Milletvekili seçilerek TBMM'de görev başı yapan milletvekillerine ziyaret edip, yeni görevlerinde başarılar diledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Nazilli TV Haber Sitesi - Nazilli TV

AK Partili Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Ankara’ya adeta çıkarma yaparak 14 Mayıs’ta 28’nci dönem AK Parti’den Aydın Milletvekilleri seçilen KİT komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Ulaştırma Bayındırlık İmar ve Turizm Komisyon üyesi Seda Sarıbaş ve Adalet Komisyonu üyesi Ömer Özmen’e hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Özcan’ ziyaretlerinde AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Volkan Beyazıt ve Nazilli Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi Ali Gölgesiz yalnız bırakmadı.

ÖZCAN, YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Sıcak ve samimi bir ortamda karşılanan Özcan ve beraberindekilerin ziyaretlerini Başkan Özcan sosyal medya hesabından duyurdu. Başkan Özcan, ziyaretlerine AK Partili Milletvekillerine yeni dönemlerinde hayırlı olsun derken, meclisin açılmasından sonra önemli komisyonlarda görev alan vekillere başarılar diledi.

BAŞKAN MEMİŞ İLE MAHALLİ İDARELER KONUŞULDU

Kürşat Engin Özcan ve beraberindekiler vekil ziyaretlerinin ardından Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi (MİARGEM) Başkanı Halil Memiş’i makamında ziyaret ederek, mahalli idareler mevzuatı ve yapılanması hakkında istişarelerde bulunurken, karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN