Didim'de 'Engel tanımayanlar' Lunaparkta eğlendi

Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca'nın eşi Eda Kurucan'ın koordinesinde yürütülen 'Engel Tanımayanlar' projesi kapsamında özel eğitim merkezlerinden eğitim alan 208 öğrenci lunaparkta gönüllerince bir gün geçirdi.

Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca’nın eşi Eda Kurucan’ın koordinesinde yürütülen “Engel Tanımayanlar” projesi kapsamında özel eğitim merkezlerinden eğitim alan 208 öğrenci lunaparkta gönüllerince bir gün geçirdi.

Didim’de Engelli bireyler için Kaymakamlık öncülüğünde başlatılan “Engel tanımayanlar” projesi kapsamında engelli bireyler lunaparkta gönüllerince eğlendi. İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca’nın eşi Eda Kurucan’ın koordinesinde Kaymakamlık proje ekibinin düzenlediği etkinlikte ilçede faaliyet gösteren üç özel eğitim merkezindeki 208 öğrenciler aileleriyle birlikte Didim Lunaparkında eğlendi. Etkinliğe İlçe Kaymakamı Kuruca ve eşi de katılarak öğrenciler ve aileleriyle sohbet etti. Engelli öğrenciler atlı karınca, çarpışan araba, dönem dolap gibi bir çok oyuncağa binerek aileleriyle ve arkadaşlarıyla doyasıya bir gün yaşadı.

Didim'de 'Engel tanımayanlar' Lunaparkta eğlendi
İHA

Bakmadan Geçme