Dünya 2.'si Taş, fotoğrafını Arısoy'a hediye etti
UNESCO tarafından düzenlenen 'Covid ve İpekyolu' konulu yarışmada dünya 2'ncisi olan Nazilli Mehmet Akif Ersoy Lisesi 11'inci sınıf öğrencisi Arda Taş, başarısını Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek ile paylaştı.
Nazilli’de yaşayan Mehmet Akif Ersoy Lisesi 11’inci sınıf öğrencisi Arda Taş, UNESCO’nun düzenlediği “Covid ve İpekyolu” konulu fotoğraf yarışmasında, büyük bir başarıya imza atarak dünya 2.’si oldu. Taş, 14-17 yaş arası yarışmacılar içinde 3 bin fotoğraf arasından 2. olarak kazandığı mansiyon ödülünü daha da yukarılara çıkararak Nazilli’nin ve Türkiye'nin gururu olmuştu. Başarılı lise öğrencisi Arda Taş, mutluluğunu Nazilli İlçe Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’la paylaştı. Yarışmada derece alan fotoğrafın baskısını dünya ikincisi Taş, Kaymakam Arısoy ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şimşek'e hediye etti. Arısoy ve Şimşek de Arda Taş'a hediyelerini takdim etti.
Bakmadan Geçme
![Aydın İl Sağlık Müdürlüğü voleybol turnuvasında 3'üncü oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-il-saglik-mudurlugu-vole_1722064562_1CMwtW.jpg)
![Hastane temizlik personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/hastane-temizlik-personeline-i_1722063841_oh2WpA.jpg)
![Aydın Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-buyuksehir-belediyesi-ki_1722063121_0eOHFD.jpg)
![Parktaki bankı çaldı, hurdaya dönüştüremeden yakalandı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/parktaki-banki-caldi-hurdaya-d_1722022681_mV0HLg.jpg)
![Söke'deki KİPAŞ Kağıt Fabrikası'nda maaş krizi: İşçiler kuleye çıktı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/soke-deki-kipas-kagit-fabrikas_1722022321_znaGOB.jpg)
![Firari hükümlü polise yakalanmamak için 2'nci kattan atladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/firari-hukumlu-polise-yakalanm_1722021843_UdOw83.jpg)